Trimax TR-2012 HD

Прохожий
Профессионал
Профессионал

Re: Trimax TR-2012 HD

Сообщение Прохожий »

ROMAN2012 !
Все это конечно же очень интересно, но есть маленькое НО .
А именно :
Сможет ли тюнер ЗАПУСТИТЬСЯ, при напряжении меньшем от номинального (12 вольт) ?
Я имею в виду из положения - выключен из розетки.
Если вам не сложно, то проведите эксперименты и в этом направлении.
Было бы интересно узнать результат.

ROMAN2012

Сообщение ROMAN2012 »

ДОБРОГО ДНЯ УСІМ ФОРУМЧАНАМ!
При заживленні тюнера 5 вольтами він надійно запускався із режиму очікування(використовував 5 вольтний блок живлення від семипортового USB хаба з параметрами 5 вольт 3 ампери ). При подачі живлення на розєм стартує без проблем (із холодного стану) . Після успішного запуску розпочався успішний перегляд телепрограм. Цього разу я уже задіяв відтворення файлів із флешки 16 Gb. Це були як відео так і аудіо файли, проблем з відтворенням не виникло. Також я здійснив вимірювання напруги на розємі тюнера і сили струму у колі , при напрузі на розємі 5.04 вольта сила струму становить максумум 0.7 А (вона змінюється від 0.68 А до 0.70 А ). Також я провів заміри від 12 вольтного блока живлення , і визначив, що при старті тюнера струм у його колі збільшився від 0.2 А при завантаженні його штатної мікропрограми, до 0.27 А у робочому режимі. При підєднані флешки на 16 Gb і зчитуванні із неї файлів максимальний струм - 0.3 А. Ось такі результати експерименту. Я вважаю, що виробник вибрав 12 вольт для більш надійної роботи тюнера в умовах нестабільної електромережі і щоб знизити силу струму у колі тюнера. І ще одне моє зауваження , що тюнер працюючи від автономного джерела живлення не одержує різноманітних перешкод, що потрапляють через електромережу. Ось такі справи.

Прохожий
Профессионал
Профессионал

Сообщение Прохожий »

ROMAN2012 !
Спасибо за ваш эксперимент. Тем более что теперь он выглядит полным.
Эта информация думаю будет очень полезна при ремонте, и в часности при поиске неисправностей.
Спасибо !

А не проводил ли кто нибудь таких, или плдобных экспериментов со "стронгами" , "томсонами" ?

Satellite

Сообщение Satellite »

Там применяются Steep-down преобразователи на 5, 3.3, 1.8 Вольт (могу ошибаться). Ну а минимальное граничное напряжение питания тюнера обусловлено максимальным напряжением, которое ему необходимо (если не обшибаюсь 5 Вольт).

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

все же эксперимент не совсем полный, т.к. не тестировалась работа картоприемника :D и, честно говоря, не совсем понятен его смысл - для чего это проверялось?

ROMAN2012

Сообщение ROMAN2012 »

Була би карта, то спробував у роботі картоприймач. Цим експериментом я хотів перевірити чи можлива робота тюнера від автономних джерел живлення(батарейок чи акумуляторів) без використання стабілізаторів напруги на вхідному розємі живлення тюнера. Це важливо коли тюнер використовувати на природі із низьковольтним монітором. Результати експерименту засвідчують, що тюнер не критичний до рівня вхідної напруги. Це стосується звичайно режиму 12 вольт(штатне живлення) і до 5 вольт(гранично можливе). Тобто можливе використання блоків живлення із виходом 6 вольт, або 9 вольт (маю на увазі стабілізованих по вихідній напрузі). При роботі тюнера від хімічних джерел напруги він не "вловлює" "сміття електромережі" яке завжди там є.

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

ROMAN2012 писал(а):Була би карта, то спробував у роботі картоприймач. Цим експериментом я хотів перевірити чи можлива робота тюнера від автономних джерел живлення(батарейок чи акумуляторів) без використання стабілізаторів напруги на вхідному розємі живлення тюнера. Це важливо коли тюнер використовувати на природі із низьковольтним монітором. Результати експерименту засвідчують, що тюнер не критичний до рівня вхідної напруги. Це стосується звичайно режиму 12 вольт(штатне живлення) і до 5 вольт(гранично можливе). Тобто можливе використання блоків живлення із виходом 6 вольт, або 9 вольт (маю на увазі стабілізованих по вихідній напрузі). При роботі тюнера від хімічних джерел напруги він не "вловлює" "сміття електромережі" яке завжди там є.
5-ти вольтовый монитор?

ROMAN2012

Сообщение ROMAN2012 »

Монітор 12 вольтовий. Хоча не виключено і живлення монітора від 5 вольт через перетворювач 5-12 вольт. Можна для цього використовувати 4 лужні акумуляторні батереї по 1.25 вольта ємністю 350 ампергодин. Такі були раніше і використовувались на залізничному транспорті.

Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 53 раза

Сообщение Олег Бондаренко »

Как показывает практика, те кто едут отдыхать, за частую имеют авто, а тюнер можно питать от прикуривателя, если говорить о том, что возможен запуск тюнера от батарейки - надо пробовать и не факт, что от батарейки тюнер проработает 10-30 минут. Брать на отдых антенну размером от 1м до 1,30м - не удобно :), а компактные антенны - это активные антенны! :) которым необходимо 5В, если тюнер будет работать от батареек и ещё придется запитать антенну на 5В, то уже могут быть проблемы. Хотя если постараться, то можно всё запитать от батарейки :))) но это такой геморрой .

Закрыто

Вернуться в «Trimax TR-2012 HD»