НЕТ СИГНАЛА ИЛИ НЕ ВСЕ КАНАЛЫ ПОКАЗЫВАЮТ

решение проблем связанных с цифровым тв
magellan

Re: НЕТ СИГНАЛА ИЛИ НЕ ВСЕ КАНАЛЫ ПОКАЗЫВАЮТ

Сообщение magellan »

Не витримав - узяв ще один - ERGO 1638. На початку тижня морозної ночі почав приймати і TRIMAX i ERGO. Не знаю, чому це залежить від температури, але приймались три мультиплекси з чотирьох. На каналах 26, 29, 49 із Києва був прийом. А на 31-у не показував жоден тюнер. Пізніше спробую викласти таблицю з рівнями на шкалах обох тюнерів. Стосовно антенного виходу - ERGO пропускає сигнал на вихід в обох режимах - і очікування, і роботи. Вважаю, що це залежить від прошивки. Картинка на екрані телевізора від ERGO стабільна, синхронізація чітко працює, а от TRIMAX продовжує барахлити. Різниця між ними - у TRIMAXa на виході SCART, у ERGO - три"тюльпани".
Через день потепліло. Спершу пропав 49 канал, а потім пропав і 26 (на обох тюнерах). Вдень дивитись неможливо взагалі.
Антенну вишку зараз валяти облом. Хочу в розрив кабеля вставити ще один підсилювач, але десь понижче і подивитись на результат. Пока все.

iam
Избранный
Избранный
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение iam »

magellan писал(а):
07 фев 2021, 10:57
Не витримав - узяв ще один - ERGO 1638. На початку тижня морозної ночі почав приймати і TRIMAX i ERGO. Не знаю, чому це залежить від температури, але приймались три мультиплекси з чотирьох. На каналах 26, 29, 49 із Києва був прийом. А на 31-у не показував жоден тюнер. Пізніше спробую викласти таблицю з рівнями на шкалах обох тюнерів. Стосовно антенного виходу - ERGO пропускає сигнал на вихід в обох режимах - і очікування, і роботи. Вважаю, що це залежить від прошивки. Картинка на екрані телевізора від ERGO стабільна, синхронізація чітко працює, а от TRIMAX продовжує барахлити. Різниця між ними - у TRIMAXa на виході SCART, у ERGO - три"тюльпани".
Через день потепліло. Спершу пропав 49 канал, а потім пропав і 26 (на обох тюнерах). Вдень дивитись неможливо взагалі.
Антенну вишку зараз валяти облом. Хочу в розрив кабеля вставити ще один підсилювач, але десь понижче і подивитись на результат. Пока все.
Вірогідно, конструкція антени або місця під'єднання кабелів потребують ремонту. Від зміни температури змінюються розміри елементів конструкції, що призводить до появи або зникнення контактів. Антенний підсилювач слід встановлювати виключно на антені. Встановлення підсилювача в розрив кабелю зниження в жодному разі не покращить результат.
Вірогідно, барахлить не TRIMAX, а телевізор по входу SCART.

magellan

Сообщение magellan »

---КАНАЛ-------------------ERGO------------TRIMAX

26 рівень-------------------57%----------------56%
26 якість----------------17...49%------------32%
-------------------------------------------------------------------
29 рівень------------------68%-----------------59%
29 якість-------------------95%----------------48%
--------------------------------------------------------------------
31 рівень----------------стрибає------------66%
31 якість----------------------0--------------стрибає
--------------------------------------------------------------------
49 рівень----------------42...45%------------50%
49 якість ----------------17...23%------------30%

Так виглядить порівняння двох тюнерів, проведене одної морозної ночі.
Я вже й сам погоджуюсь, що проблема в антені.
Стосовно відсутності синхронізації в телевізорі від TRIMAXa - сигнали RGB проходять прямо на модуль МЦ-41. Команда вмикання режиму RGB має рівень 1,65 В (в межах норми). До чого тут приколупатися?
Моїх знань не вистачає, щоб визначити причину

gevel12
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение gevel12 »

magellan писал(а):
11 фев 2021, 18:22
...Стосовно відсутності синхронізації в телевізорі від TRIMAXa - сигнали RGB проходять прямо на модуль МЦ-41. Команда вмикання режиму RGB має рівень 1,65 В (в межах норми)....
А Ви впевнені що у вас подаєтся ржб ?у вас телевізор радянського зразка,якщо там є МЦ-41.Як мінімум там треба більшу половину конденсаторів "червоних флажків" та єлектролітів замінити на нові. :pravila2: для сінхри ваш тв використовує сигнал відео,там такий модуль є на к174ха11.там теж в обвісці є конденсатори які потрібно замінити.на зрив сінхри вліяє і розмах відеосигналу і включення розширення полоси захвату на к174ха11(якщо колись підключали відік то з цім пересікались)
а по рівням ваш трімакс не гірший за єрго :flag_of_truce:у мене один вордвіжин працює з рівнем сигналу 0 і з якістю 100 :cc:без збоїв

magellan

Сообщение magellan »

За режим RGB я певний. Хочу ще запитати про другий режим, здається CVBS чи щось таке. Їх там всього два.Якщо мій телевізор здатний приймати AV -режим, то чи повинен він показувати в цьому другому режимі? Бо він не показує його.
Як я вже писав, сигнал з ERGO показує добре.
Можливо варто здати назад ERGO в магазин, поки є час. Але нема твердої впевненості, що мій TRIMAX робочий на всі 100.

Андрей Z

Сообщение Андрей Z »

При включении тюнера т2 высвечиваается CH 34 800 канал. При переключении на другой канал появляется сообщение "канал не существует". При пересканировании тюнер находит все каналы, но после перехода в режим просмотра программ ситуация повторяется, в списке каналов опять пусто. В чем может быть проблема и как её устранить?

TOLIK
Любопытный

Сообщение TOLIK »

Перед новым сканированием - очистить список каналов.
Попробуйте в РУЧНОМ режиме просканировать только один из мультиплексов (8 каналов )
и сохранить его. Посмотрите по шкале также качество сигнала (мощность не главное )

Андрей Z

Сообщение Андрей Z »

Спасибо. Попробую этот вариант.

Дмитро Дрок

Сообщение Дмитро Дрок »

Добрый день!! г. Борисполь. Где-то две недели назад стали плохо показывать каналы. Изображение "сыпет" а то и вовсе пропадает. У кого то появились такие же проблемы??? Я к тому что это сам сигнал глючит, или у меня что-то сломалось? Спасибо.

savmi

Сообщение savmi »

Доброго дня. Тюнер показує лише 16 каналів. Модель Romsat T8008HD. До заводських настройок скидав, прошивку оновлював - без результату. Буду вдячний за підказку, як вирішити проблему

iam
Избранный
Избранный

Сообщение iam »

Крім тюнера є ще антена, антенний підсилювач, кабелі і т.п. Або самі шукайте відповідь по форуму, або розповідайте, що було до того, де знаходитесь і звідки приймаєте сигнал. Тут ясновидців нема...

iam
Избранный
Избранный

Сообщение iam »

Дмитро Дрок писал(а):
24 фев 2021, 16:58
Я к тому что это сам сигнал глючит, или у меня что-то сломалось? Спасибо.
Пост выше относится и к вам. Экстрасенсов здесь нет.

savmi

Сообщение savmi »

Тюнер працював справно місяць, показували всі 32 канали. Потім перегорів блок живлення - купив інший. На днях почали не показувати деякі канали: у переліку вони були, але відтворювали чорний екран. Далі були маніпуляції по кілька разів: автопошук каналів, повернення до заводських налаштувань, оновлення прошивкою з Вашого сайту. На даний момент доступно лише 16 каналів. Підключав іншу приставку - все ок: питання антени знімається.
Знаходжусь в Івано-Франківську. Антена виведена на дах 11-поверхового будинку.

iam
Избранный
Избранный

Сообщение iam »

savmi писал(а):
Вчера, 13:18
Тюнер працював справно місяць, показували всі 32 канали. Потім перегорів блок живлення - купив інший. На днях почали не показувати деякі канали: у переліку вони були, але відтворювали чорний екран. Далі були маніпуляції по кілька разів: автопошук каналів, повернення до заводських налаштувань, оновлення прошивкою з Вашого сайту. На даний момент доступно лише 16 каналів. Підключав іншу приставку - все ок: питання антени знімається.
Знаходжусь в Івано-Франківську. Антена виведена на дах 11-поверхового будинку.
При виході з ладу блоку живлення могло ще щось зламатися у приставці або антенному підсилювачі. Питання антени знімається, якщо обидва тюнери однієї моделі - у різних неоднакова чутливість приймання.
Спочатку очистіть список каналів, а потім перескануйте.

savmi

Сообщение savmi »

Без змін

Ответить

Вернуться в «Вопросы-Ответы»