Эфирная антенна Funke ABM 4551 (активная)

Описание эфирных антенн, обсуждение
Выбираем антенну для дома.
Проблемы и их решения.
ut9ee
Профессионал
Профессионал

Re: Эфирная антенна Funke ABM 4551 (активная)

Сообщение ut9ee »

Я так понял если крякнет усилок можно вместо него засунуть плату согласования и все будет работать.[/quote]

Если кабель не длинный и сильный сигнал то можно и согаласующую плату поставить. Если антенна 75-оМная, то симметризатор ставить не надо а подключить антенну прямо к кабелю.

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

Gr_Vetal писал(а):
Олег Бондаренко писал(а): Насчёт усилителя, в Украине нет - оригинальных усилителей под Функи, я лично использую их аналоги.
А в новій антені встановлений оригінальний чи аналог?... І скажіть чи подається живлення на підсилювач в режимі очікування в тюнері Romsat RS 300?...
это зависит от порядочности продавца - по идее конечно оригинальный, но бывают варианты, что вместо оригинального стоит уже что-то другое, плюс бывает продают bm-4551 с установленным усилителем как АВМ-4551. в режиме ожидания при питании от тюнера антенна обесточивается.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

linoblack писал(а): это зависит от порядочности продавца - по идее конечно оригинальный, но бывают варианты, что вместо оригинального стоит уже что-то другое, плюс бывает продают bm-4551 с установленным усилителем как АВМ-4551. в режиме ожидания при питании от тюнера антенна обесточивается.
Дякую за інформацію!!! Я думаю Олег продає з оригінал. підсилювачем... :)

Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 53 раза

Сообщение Олег Бондаренко »

Когда нет антенн АБМ4551, то усилитель НЕ Оригинал, но сейчас антенны появились и усилители оригиналы.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Олег Бондаренко писал(а):Когда нет антенн АБМ4551, то усилитель НЕ Оригинал, но сейчас антенны появились и усилители оригиналы.
Доброі ночі Олег! Ви мені вже підбирали антену, дивилися розрахунки...

m2ts
Любопытный

Сообщение m2ts »

Говорили можете сделать расчет трассы : вот один ретранслятор с трансляцией цифры 45°32'33"N 33°4'7"E , мощность передатчиков 200 Вт, второй с аналогом тут 45°26'34"N 32°47'52"E мощность тоже 200 Вт.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Re: Эфирная антенна Romsat UHF-262

Сообщение Gr_Vetal »

Отримав я антену Funke ABM 4551 зібрав її, встанов на трубу на висоту 10 м., включив на тюнері живлення підсилювача, новий кабель а результат такий же як і на Dipol ASP-8, якій уже 15 років з підсилювачем SWA 9999, не регульованим блоком живленням та старим кабелем... Таким результатом я був шокований та вирішив не зупинятися і купив ще антену "Метелик" з підсилювачем. Так ось результати такі на жодній антені не йде 31 канал з м. Івано-Франківська. З с. Микуличин приймаються всі 32 канали, якість трьох мультиплексів 99, а того що на 31 каналі 50-60. Дуже здивований прийомом антени "Метелик" з підсилювачем, дуже компактна, легка, але приймає все на Ура!, встановив її на рівні другу поверху і все Good, при цьому антену прикріпив просто планкою без будь-яких труб. Зараз продаю через Slando нову антену Funke ABM 4551 і 30 м. нового кабелю кому цікаво можу продати. Свою антену Dipol ASP-8 оскільки вона у дуже жалюгідному стані викинув забрав тільки підсилювач та блок живлення, а антену "Метелик" з підсилювачем залишив. Що мене також дуже здивувало що "Метелик" приймав сигнал Т-2 з с. Микуличин на висоті всього 1м. від землі!!! Дуже радий за українських виробників антени "Метелик"!!!

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

херня, он с самого начала педалировал тему метелика - считаю это пиаром.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

linoblack писал(а):херня, он с самого начала педалировал тему метелика - считаю это пиаром.
Пообережніше з висловлюваннями!!! Коли це я педалірував тему про Метелик, я навпроти завжди тягнув за Dipol ASP-8. Зараз я через Slando продаю Funke ABM 4551. Кожний має право вибору, я просто описав свою ситуацію.

Олег Бондаренко
Администратор

Интересный результат, но не верится что ABM4551 не справилась с проблемой, а мотылёк решил проблему :)
Пока не продали антенну Функе, можете сделать видео-тест ABM4551vsМотылёк?!

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Олег Бондаренко писал(а):Интересный результат, но не верится что ABM4551 не справилась с проблемой, а мотылёк решил проблему :)
Пока не продали антенну Функе, можете сделать видео-тест ABM4551vsМотылёк?!
Доброї ночі Олег! Я сам не повірив, але відео-тест не зроблю оскільки Funke, оскільки трубу зняв, антену уже розібрав і забрав з собою в Івано-Франківськ, поки що буду спостерігати за роботою Метелика, може прийдеться Funke назад ставити...

Олег Бондаренко
Администратор

А проблем вообще нет на Мотыльке? Искажения, сигнал слабее или сильнее?

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Олег Бондаренко писал(а):А проблем вообще нет на Мотыльке? Искажения, сигнал слабее или сильнее?
Я сьогодні в обід тільки його встановив, однак на 31 каналі з яким якісь непонятки в Івано-Франківській області якість сигналу в обід була 60-70%, приблизно о 20.00 год. якість-47%, а в 22.00 год. якість-25%. Інші три трансподери якість завжди 99%. Буду спостерігати в разі чого повернуся на Funke, але що мене вразило Метелик приймав з ретранслятора в с. Микуличин на висоті всього 1 м., а якість видавав 60%. Іскаженій взагалі не має.
Последний раз редактировалось Gr_Vetal 17 авг 2014, 22:46, всего редактировалось 1 раз.

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

Gr_Vetal писал(а):
Олег Бондаренко писал(а):А проблем вообще нет на Мотыльке? Искажения, сигнал слабее или сильнее?
Метелик приймав з ретранслятора в с. Микуличин на висоті всього 1 м., а якість видавав 60%.
І яка різниця в якості і силиі сигналу, коли підіймаєш на нормальну висоту з 1 метром?

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

ut9ee писал(а): І яка різниця в якості і силі сигналу, коли підіймаєш на нормальну висоту з 1 метром?
На даний час Метелик планкою прикріплений на рівні другого поверху до будинку, на висоті 10 м. від землі, метром вище Funke ABM 4551 на трубі видавала такуж якість сигналу як і Метелик (три трансподери 99% а один 31 канал - якість 50%).

Ответить

Вернуться в «Эфирные антенны Funke»