какая антенна лучше?

Какую антенну выбрать, установка и настройка антенн
Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 53 раза

Re: какая антенна лучше?

Сообщение Олег Бондаренко »

Возьмите Мотылек, антенна класс... Я уже перешел в Кривом Роге на эти антенны. :)

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 11 раз

Сообщение Sefirot »

Solx писал(а):почитал форум решил спросить тут..
купил сегодня кам-модуль для своего гнусмаса... ну и началось.. ошибка 17 - танцы с бубном и чтение форума, потом как то вроде зарегилось, но никаких новых каналов не появилось... Плавно перешел к антене ("польская" куплена году в 2000 без всяких усилителей). Мой гнусмас и лыжа родителей находят только 12 каналов, те которые на частотах 634, 650 и 818. пробовал лыжу напрямую к антене, без всей разводки по комнатам, и гнусмас просто на 15 см медной проволоки. результат одинаковый - 12 каналов. на антену качество сигнала на всех каналах 100%, уровень - 90-94%. причем я антену и крутил, и клал, и решотку откручивал.. В общем, если я правильно все понял, надо менять антену. Какую посоветуете?
исходные данные:
на "польку" дцметровые каналы принимаються хорошо и отлично.
Киев, частный дом, до вышки 5.6 км. вижу 6 етажей огоньков на ней :)
метров через 300 почти на пути к вышке на многоетажке стоят всякие джсмные прибамбасы и их там много.
Зачем менять антенну? У меня на "польку" после переделки (укорочения всех активных вибраторов) http://forum-t2.com/viewtopic.php?f=34&t=1243&start=150 с высоты 8,5 метров принимает зарубежный передатчик на расстоянии 70 км с уровнем сигнала 74 и качеством 98. До переделки было по нолях.

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

Solx писал(а):почитал форум решил спросить тут..
купил сегодня кам-модуль для своего гнусмаса... ну и началось.. ошибка 17 - танцы с бубном и чтение форума, потом как то вроде зарегилось, но никаких новых каналов не появилось... Плавно перешел к антене ("польская" куплена году в 2000 без всяких усилителей). Мой гнусмас и лыжа родителей находят только 12 каналов, те которые на частотах 634, 650 и 818. пробовал лыжу напрямую к антене, без всей разводки по комнатам, и гнусмас просто на 15 см медной проволоки. результат одинаковый - 12 каналов. на антену качество сигнала на всех каналах 100%, уровень - 90-94%. причем я антену и крутил, и клал, и решотку откручивал.. В общем, если я правильно все понял, надо менять антену. Какую посоветуете?
исходные данные:
на "польку" дцметровые каналы принимаються хорошо и отлично.
Киев, частный дом, до вышки 5.6 км. вижу 6 етажей огоньков на ней :)
метров через 300 почти на пути к вышке на многоетажке стоят всякие джсмные прибамбасы и их там много.
к Вашим условиям подойдет абсолютно любая внешняя пассивная дециметровая антенна.и замените кабель. вот 12 каналов на трех частотах - это вообще не понятно. модуль к приему вообще никаким боком. кво пойманных каналов обычно кратно 8. то ли вы аналог ловите, то ли не Т2 а просто Т. для начала разберитесь с антенной, потом скиньте телек в заводские настройки и проведите ручное сканирование на 4-х частотных каналах предварительно убедившись в наличии сигнала на этих частотах. должно поймать 32 канала. потом можно будет уже вставить модуль и раскодировать закрытые. и обязательно указывайте регион - если это проблемные территории, то и советовать что-то бесполезно, т.к. там щас может быть что угодно с сигналом.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Раджу також антену "Метелик"...

Solx

Сообщение Solx »

спасибо ответившим, но мотылек мне не поможет.
linoblack писал(а): то ли вы аналог ловите, то ли не Т2 а просто Т
да!!! ловлю просто Т. причем нае..али с 2мя теликами.
Лыжа шла в дополнение к какому то большому (коллективно покупали на подарок), хотя на ней и была наклеечька Т2, оказалась европейской и там только Т.
А свой гнусмас (PS51F4900) я брал зимой из Европы, и выносил мозг продавцу именно насчет Т2 (в росийской сборке точно Т2). он меня и уверил что полюбому Т2, эхх, "настучать" бы ему по черепу...
теперь путь лежит к покупке спутникого рессивера с dvb s2, lan (может :popcorn3: подключу наконец то) ну и Т2.... или еще телик придеться прикупить (мин 50 дюймов)... или ждать пока новый провайдер интернета цены вернет из космоса (пока вишу на "ого" макс. 5 мбит)... а скорее пошлю все ето "гамноТВ" и буду дальше просто попивать пивко на террассе и любоватся прекрасной видимостью вышки :)

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение gelo11 »

Ну я бы просто купил новый Стронг с программируемым пультом и выносным глазом,и не парился,делая вид что тв с Т2 модулем, просто в любом случае это неизбежно (аналог ,то отключат) так лучше бесплатное Т2 чем платный :popcorn3:(где тоже смотреть не фиг) :D

Олег Бондаренко
Администратор

Решил поднять тему эфирных антенн, которые ранее пользовались большой популярностью.
Совсем скоро возвращаются на рынок антенны Funke. Какой модельный ряд будет доступен в Украине, узнаем позже.

plyrvt
Знающий
Знающий
Благодарил (а): 3 раза

Сообщение plyrvt »

Олег Бондаренко писал(а):
28 мар 2019, 12:08
Какой модельный ряд будет доступен в Украине, узнаем позже.
думаю що актуальні є 2 антени:
* середнього розміру зовнішня (типу BM-4551)
* малогабаритна настінна типу Margon City

Олег Бондаренко
Администратор

plyrvt писал(а):
28 мар 2019, 13:52
Олег Бондаренко писал(а):
28 мар 2019, 12:08
Какой модельный ряд будет доступен в Украине, узнаем позже.
думаю що актуальні є 2 антени:
* середнього розміру зовнішня (типу BM-4551)
* малогабаритна настінна типу Margon City
К сожалению информации ещё нет, думаю что-то будет интересное.

GDR
Новичок
Благодарил (а): 6 раз

Сообщение GDR »

Зовнішні харківські антени ENERGY "Феномен Т2" і Yagi_04 при всій своїй компактності 65см і 40см мають високий коеф. власного підсилення на 15 і 10dBi відповідно. Антени виготовлені із спеціально розроблених алюмінієвих профілів з термічною обробкою, що додає їй особливу міцність. За рахунок установки більшої кількості директорів на одиницю довжини траверси, досягнутий значно менший спад посилення на краях діапазону, а за рахунок повної ізоляції директорів і вібратора від несучої траверси відсутня перешкода, що виникає в класичних антенах через окислення місць з'єднання елементів антени з траверсою.

Хто що скаже про них? Чи справді вони такі хороші?
Вложения
какая антенна лучше? - EnergyFenomenT2_0.7m.png
какая антенна лучше? - EnergyYagi_W04.jpg

plyrvt
Знающий
Знающий

Сообщение plyrvt »

GDR писал(а):
26 дек 2019, 21:26
Зовнішні харківські антени ENERGY "Феномен Т2" і Yagi_04 при всій своїй компактності 65см і 40см мають високий коеф. власного підсилення на 15 і 10dBi відповідно. Антени виготовлені із спеціально розроблених алюмінієвих профілів з термічною обробкою, що додає їй особливу міцність. За рахунок установки більшої кількості директорів на одиницю довжини траверси, досягнутий значно менший спад посилення на краях діапазону, а за рахунок повної ізоляції директорів і вібратора від несучої траверси відсутня перешкода, що виникає в класичних антенах через окислення місць з'єднання елементів антени з траверсою.

Хто що скаже про них? Чи справді вони такі хороші?
Ні вони не такі хороші.
Всі профілі з термічною обробкою (профілів без термічної обробки знайти в продажу складно)
В класичних антенах в місцях контакту корозія не виникає (алю з алю не кородує). Але якби й була корозія це не грає ніякої ролі, бо траверса не бере участі в роботі антени

в тої що 40 см - може бути від 6 до 7 dBi в діапазоні, в тої що 65 см - від 7 до 9 dBi в діапазоні

Конструкція антени сильно ускладнена, що невиправдано її здорожчує.

Основна проблема всіх антен хвильовий канал всіх фірм які продаються в Україні - невідомий і непередбачуваний діапазон роботи.
На всіх антенах пишуть 470-862 МГц, при цьому фактично може бути і 470-750 і 530-760 і 470-680 МГц (можуть бути різкі обвали як вище 680 чи вище 750 Мгц, так і обвали нижче 520 МГц тощо)
За это сообщение автора plyrvt поблагодарил:
GDR
Рейтинг: 6.25%

GDR
Новичок
Благодарил (а): 6 раз

Сообщение GDR »

У Вас є відомості про певні тести і заміри на цих моделях? Покажіть плз. По цінах, хіба це дорого за такий 40см ультракомпакт від 172грн., а за 65см від 220грн. :?: :?: :?: :unknown: Якщо у мене постійно тухне і відновлюється 53-й канал на 730МГц, то потрібно щоб на цих антенах не було провалу на даній частоті?

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

GDR писал(а):
26 дек 2019, 23:28
Якщо у мене постійно тухне і відновлюється 53-й канал на 730МГц, то потрібно щоб на цих антенах не було провалу на даній частоті?
Частина пластинчастих підсилювачів мають завал на 50-х каналах. Може бути причина навіть в цьому.
За это сообщение автора Sefirot поблагодарил:
GDR
Рейтинг: 6.25%

plyrvt
Знающий
Знающий

Сообщение plyrvt »

GDR писал(а):
26 дек 2019, 23:28
У Вас є відомості про певні тести і заміри на цих моделях? Покажіть плз. По цінах, хіба це дорого за такий 40см ультракомпакт від 172грн., а за 65см від 220грн. :?: :?: :?: :unknown: Якщо у мене постійно тухне і відновлюється 53-й канал на 730МГц, то потрібно щоб на цих антенах не було провалу на даній частоті?
172 не дорого, я погуглив то від 280 до 350 лише побачив. Для порівняння дуже довга Бета-19 (кутниковий рефлектор + 12 директорів) в нас на базарі я брав по 220 гривень і вона зроблена шикарно

провал зверху не на якійсь окремій частоті, там закінчується взагалі робочий діапазон. в Європі і США діапазон закінчується на 690 МГц, копіюють звідти антени. Можуть або просто взяти польські розміри, або зменшити їх пропорційно (замість 470-690 отримають 530-740 наприклад)
У Вас є відомості про певні тести і заміри на цих моделях?
немає. заміри провести не так і просто. заміри в найкращому разі проводять просто вимірюючи силу сигналу від місцевого телецентру. Але роблять це як правило жителі столиць чи інших крупних міст. В яких канали попадають в проміжок 530-690 МГц. Так щоб хтось жив де є канал на 470 МГц і на 770 МГц - це малоймовірно. В нас в Рівному наприклад канали всі в проміжку 566-646 МГц. будь-яка антена гарантовано попаде в цей участок.

якщо є розміри, то я просто симулюю антени, наприклад:
Волна 1.04: https://ypylypenko.livejournal.com/32276.html
DIPOL-19: https://ypylypenko.livejournal.com/33005.html
КАППА ГОСТ: https://ypylypenko.livejournal.com/17173.html
Вектор АТ-11Н: https://ypylypenko.livejournal.com/32276.html
ASP-8 [2003]: https://ypylypenko.livejournal.com/42072.html
ASP-8 [2017]: https://ypylypenko.livejournal.com/10647.html
Волна-1: https://ypylypenko.livejournal.com/56314.html (переробка на полоси)
Сигнал 2.0: https://ypylypenko.livejournal.com/55691.html
Вектор Бета-19: https://ypylypenko.livejournal.com/35171.html
Вектор лого-20: https://ypylypenko.livejournal.com/6070.html
Мотылёк: https://ypylypenko.livejournal.com/25115.html

Результатам симуляцій я повністю довіряю, тому що інші антени які я розраховував і виготовляв (не ТВ призначення) повністю співпадали результати фактичного вимірювання (і по силі сигналу відносного референсного диполя чи іншої еталонної антени і по КСВ-метру який в мене є в в наявності на частоти до 2700 МГц).
Навіть якщо у пробного зразка з виробництва упливали параметри (через різні виробничі причини - відступи і відхилення від початкових креслень і матеріалів) за даними вимірювання - я обмірюю штангельциркулем ці відступи, повторно заганяю в симуляцію і симулятор показує те саме що я виміряв.
І знову ж в симуляторі я думаю як можна виправити, що підігнати у виконавчих кресленнях щоб підлаштуватися під інші матеріали. В сучасних 3D-симуляторів сходження з практикою фантастичне.

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

plyrvt писал(а):
27 дек 2019, 10:42
Сигнал 2.0: https://ypylypenko.livejournal.com/55691.html
Ви моделювали антену з урахуванням розриву директорної рамки, як у китайців, чи як стандартно суцільну?

І як вважаєте, чи здатен подвійний рефлектор, як на білорускому зразку, знизити КСВ внизу діапазону?

Ответить

Вернуться в «Эфирные антенны»