Глюки цифрового ресивера TRIMAX TR2012HD

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Re: Глюки цифрового ресивера TRIMAX TR2012HD

Сообщение gelo11 »

Для начала, вам потребуется флешка, отформатированная в файловую систему FAT32. Если накопитель отформатирован в NTFS, либо любую другу файловую систему, отличную от FAT32 – её необходимо отформатировать. Далее вам необходимо скачать архив с прошивкой 1.012 в главном меню форума ,написано Прошивки там находите свою модель и скачиваете.
Откройте скачанный архив и извлеките файл skw_flash_file.bin в корневую директорию заранее подготовленного флеш-накопителя. После чего, флешку нужно подключить к USB-порту цифрового ресивера Trimax TR-2012HD. На экране должно отобразится информационное сообщение «USB-устройство вставлено». После обнаружения накопителя, необходимо с помощью пульта зайти в «Меню», далее перейти в раздел «Система», а в нём в «Информация приемника», подтвердите свой выбор нажатием кнопки «ОК» («Меню – Система – Информация приемника», ОК). В появившемся окне нажмите на пульте кнопку «FIND» (красного цвета), после чего на клавишу «ОК». Дождитесь завершения прошивки. После перезагрузки можно извлечь накопитель.

потом сбросить на заводские настройки и заново найти каналы,если каналы найдёт но будут закрыты оставить включенным на канале Украина,второй в списке,и как активируется появится картинка.ну вот и всё.Но сначала проверьте антенну,если польская ,лучше заменить.

=Lex=
Новичок

Сообщение =Lex= »

достойна відповідь, дякую. Так і зроблю, як щось вийде відпишусь.

skw_flash_file.bin (8.0 МБ)
Файл удален.
MD5213ab828cc31257fdd49bc31b137dac4SHA14d6d9b7f8da8c6942f8f18bae9745343eb9f91ad
L.Viktor 14 марта 2013, 19:06 Скачан 44 раза

Де шукати нову?

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение gelo11 »

https://yadi.sk/d/wrH8SYToBHtfG/ТюнерыТ ... rimax2012/ вот тут скачать архив 1.12 ,а потом файл из архива вставить на чистую отформатированную флешку и удачи

alexander_k62
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 13 раз

Сообщение alexander_k62 »

=Lex= писал(а):
ut9ee писал(а):
=Lex= писал(а): TRIMAX TR2012HD Plus - всі канали десь 1,5 місяці працювали добре. на САМ-модулі LG 42" все показує. Телевізор підключено аналогово, розширення 1080, в неї крутий колись кінескопний тєлік :)
Не розумію, коли ТВ підключено аналогово, як може працювати Т-2. Це з ваших слів. І потрібно самому подивитись. щом не теща казала. Може вона напереключала казна що. Тюнер на останнє місце при перевірці. Перше в аналозі подивитись, чи працює антена, друге не можна надіятись на колективку а поставити індивідуальну антену. З Вашого боку, щоб щось конкретно сказати інформації-- нуль, а тільки тещена :( :? . Все перевірте сам і підходьте допоможемо, починаючи з місця прийому і чим більше тим краще. Удачі!
Трохи не так виразився: аналогово мав на увазі не HDMI а через тюльпани :oops:

трохи пізніше.
Раніше колективна домова покахувала пре-мерзенно, із-за чого і було встановлено Т2. Поставили і тішились ніби після печери на світ божий вийшли, а тепер...
Питання перше. Якщо раніше колективна антена показувала "пре-мерзенно", а зараз зовсім погано, то напевно слід подивитися, чи є вона зараз взагалі. Може металісти здали її на металобрухт, а такий-сякий прийом відбувається на залишок стоякового кабелю. Чи після останньї негоди антену просто поламало або розвернуло в інший бік, відірвало стояковий кабель, залило коробку на самій антені та ін. Відповідь дасть якість прийому аналового сигналу. Напевно він став ще гірше.
Питання друге. А тип колективної антени? Якщо можна - то виложіть фото. Дуже часто колектив сусідів всановлює польку, підсилювач найпотужніший. Ну а далі всі проблеми, що обговорювались безліч на цьому форумі.
Питання третє. Розташування, чи далеко до телецентру, куди виходять вікна (балкон), який поверх? Може легше поставити індивідуальну антену, і ну його, цей колгосп?

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

to LEX. Аналоговий сигнал-- це той сигнал, що ми дивились поки не було Т-2, а по Т-2 йде цифровий сигнал. За виходи тюнера, захочете почитаєте, Це не те що Вас зараз цікавить. Я думаю що діло не в прошивці, а в антені на 99 процентів, або потрібно скинути в заводські установки і по новому просканувати тюнер. Це при умові, коли у Вас аналоговий сигнал ДМВ антена приймає нормально. А безхозні колективки я знаю в якому стані, так що на диво не сподівайтесью а в магазин за антеною. Сердита теща страшніша ворога, так що не визивайте вовка з лісу! ;) :shock: Успіхів!

=Lex=
Новичок

Сообщение =Lex= »

Ну що вам скажу: сьогодні після роботи заїхав подивився на цю всю ліпнину. Як то кажуть "краще один раз побачити ніж сто разів почути" Почну з того, що дійсно після запуску тюнера все показує, потім переключаємось на наприклад ТРК "Україна" (маю підозру що він на метровому діапазоні але я не спеціаліст) - починається дубасня, пропадає зображення - чорний екран, з"являється, знову гасне. тикнув два рази Інфо на пульті і на шкалі Рівень в момент пропажі зображення - 0. Потім росте до 85-90 і знову 0. Логічно, беру тещу за руку, їдемо на останній поверх, беремо в цьоці Зосі ключі від даху. Першим оглядаю дріт - при найменшому перегині та на вже зроблених згинах біля стяжок - тріскає до внутрішньої ізоляції без проблем. Далі антена - Полька, виявляється не колективна а індивідуальна (забули сказати що дєд-сусід 8 років назад ставив :) :? :flag_of_truce: :twisted: ) сам девайс. Верхня частина та що з V-подібними трубками великого розміру - відсутня як явище. Діагноз - за новим дротом + антена. Видимість до вишки - пряма, перешкод немає. Відстань - до 5 км по прямій. Під"єднав пізніше з кухні в кімнату її гуано-антену "тарілка-обруч + 2 рожки" - сигнал скаче але вже не так, дуже вибагливою стала позиція самої кімнатної антени, що вказує на дуже слабкий сигнал я так розумію. Тепер до середи - і на радіо-ринок. Поставлю-відпишусь, всім дякую за участь та за поради.

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

ресивер как всегда реабилитирован :D

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

Вірне рішеня! Коли антена простояла 8 років то обов'язково замінить потрібно і кабель. Купляйте не дешевий, щоб не перероблять. Краще взяти Finmark F660 або F690, коли таких не буде, то ні в якім разі не за за 2 гривні. Скупий два рази платить! Відпишитесь що вийшло. Успіхів і тещі приємного відпочинку біля телевізора!

=Lex=
Новичок

Сообщение =Lex= »

Вафлі, і то не перемазані... короче купив на радіо-ринку кабель 5 грн/м (центральний дріт з міді, потім силіконова ізоляція, потім рукав фольги, потім скількись-там жильна металева опльотка, шар ниток, зовнішня ізоляція). Антена - ворона біла, нульцева, на ДЦХ + МХ Під"єднав - дубасить. Скинув на заводські установки - через установщика при першому запуску знаходить 24 канали - з 9 по 32. Якщо після цього ще раз дати на автопошук, то знаходить перших 8 але з 9 по 32 не бачить, тобто їх навіть до списку каналів не заносить. Поки шукав номер гарячої лінії Т2, поки знайшов і набрав, мені радісно повідомили, що служба підтримки Т2 працює з 8:00 до 22:00. Це було 22:07..... Поїхав злий додому, мала заснула у дружини на руках, в тещі вазони по хаті розібрані бо підвіконник був зайнятий.. І не скажу що відчуваю якийсь тиск зі сторони старшої жінки -вона мене поважає і навіть трохи побоюється, просто колись вона дивилась 3 канали в якості телебачення ери телевізорів "Небосхил" ;) а я тут прийшов і розпіарив своє Т2.. Завтра буду довбати далі, можливо щось зле підключив поспіхом, хз.. Радує що хоч вдалось в адекватній якості на кухні ефір запустити..

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение gelo11 »

На вороне снимите рожки ,они не нужны для Т2 только помехи лишние,ну и каналы пропускает из-за пропадания сигнала--а это значит надо антенну правильно выставить,по самому слабому из четырёх каналов ,это можно сделать в меню Ручной поиск ,по очереди вписывайте в окошко те номера каналов ,которые вещают у вас и смотрите на уровень и самое главное качество,чтоб не прыгало из крайности в крайность ,а было относительно мягкие скачки в районе 5-10 %,но не 20 до 90% сразу,ну и штекер я надеюсь вы купили обычный металлический,и в меню поиск каналов,посмотрите ,чтоб питание антенны было Выключено.

Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 53 раза

Сообщение Олег Бондаренко »

=Lex= писал(а):Вафлі, і то не перемазані...
Специально для вас, открыл новую тему :) НАСТРОЙКА ЭФИРНЫХ АНТЕНН ПОД Т2

=Lex=
Новичок

Сообщение =Lex= »

Что делаем дальше:
1. Правильно выберите направление на телевизионный передающий центр и наведите на него антенну. (Список телебашен прилагается с инструкцией по настройке антенны)
2. Подключаем ТВ кабель к тюнеру Т2, заходим в меню тюнера, находим раздел поиск каналов-ручной поиск.
3. Выставляем частотный канал той телебашни, на которую вы направили антенну. (Номер частотного канала МХ1, МХ2, МХ3, МХ4 ).
4. Смотрим на шкалу «КАЧЕСТВО», поднастраивая антенну (крутим антенну) на максимальный показатель %. Даже при 25-30% по шкале «Качество», картинка будет показывать идеально без снега и помех, но данный % слишком мал, поэтому старайтесь достичь минимум 40-45% по шкале «КАЧЕСТВО».
5. Рекомендуется проверить уровни сигнала по всем четырем частотным каналам (ЧК). Используйте пункт 4, для настройки уровня сигнала на максимальный процент.
6. Если не получается настроить уровень сигнала по шкале КАЧЕСТВО на оптимальный процент (40-45%), подымите антенну выше. Рекомендуется подымать антенну от земли на 10м при условии, что рельеф вашей местности не имеет больших возвышенностей или ваше место положение не находится в низине.

Настроив на максимальное качество приема все частотные каналы (мультиплексы), закрепите антенну на мачте крепежом, который идёт в комплекте с антенной. При расположении антенны под крышей положение антенны может быть любым и определяется исходя из максимального качества приема телесигнала.
Антену направив прямо на вишку (пряма видимість.) Закріплено на трубі жостко.
На вороне снимите рожки ,они не нужны для Т2 только помехи лишние
Які це рожки? не зрозумів що я маю зняти.

Сигнал (Рівень) пропадає повністю, потім відновлюється до 80-90 %, картинка не встигає завантажитись і знов 0.

Сьогодні спробую покрутити антеною, як варіант. Але я не знаю де взяти параметри моєї вишки - м. Львів. В меню ручної настройки є можливість вибирати частотний канал, саму частоту, крок сітки або 7 або 8 МГц.

П.С. Не думав що обптимальне положення атнени - прямо на вишку може давати гірші результати ніж ставити її під кутом до джерела передачі.

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

Все що сказали вірнова, і до цього варто прислухатись. ну я думаю що ми "в дебри залезли." Коли видно вишку, які можуть бути проблеми? Там якась абракодабра, а ми голову ламаємо продивись як підключений кабель, чи екран не коротить на центральну жилу, а може десь не піджатий кабель. А рожки це вібратор на метровий діапазон, найбільші проволоки які стирчать з антени, їх потрібно обрізать, по іншому я не знаю як назвати.

=Lex=
Новичок

Сообщение =Lex= »

ut9ee писал(а): рожки це вібратор на метровий діапазон, найбільші проволоки які стирчать з антени, їх потрібно обрізать, по іншому я не знаю як назвати.
Не можу їх відрізати бо на кухні через спліттер ефірне телебачення живиться і метровими хвилями. Та і навіщо їх обрізати якщо вони просто накручуються болтами?

Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 53 раза

Сообщение Олег Бондаренко »

попробуйте на прямую подключиться к антенне без разветвителя, а так же проверьте антенну (коробочка) возможно попала вода или ржавые контакты.

Ответить

Вернуться в «Trimax TR-2012 HD»