Начало процедуры отключения аналогового ТВ в Украине

что нового?!
Ответить
Аватара пользователя
asdef78
Постоялец
Постоялец
Сообщения: 173
Зарегистрирован: 13 июл 2012, 18:04

Начало процедуры отключения аналогового ТВ в Украине

Сообщение asdef78 »

Нацрада цікавиться в телеканалів, коли доцільно починати вимикати аналогове ТБ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернулася до представників найбільших телевізійних груп із проханням дати своє бачення щодо порядку і строків відключення аналогового телебачення. Про це стало відомо на засіданні Нацради 17 вересня, інформацію на брифінгу підтвердив член Нацради Олександр Ільяшенко.

Зі слів пана Ільяшенка, на першому засіданні робочої групи Нацради з питань цифрового телебачення була висловлена пропозиція «Українського державного центру радіочастот» (УДЦР) починати поступове відключення аналогового телебачення з північних регіонів, потім західних, центральних, південних і насамкінець - східних.

«Виникла пропозиція, що потрібно почути думку індустрії з цього приводу. Вирішили, що найкраще звернутися до центральних телегруп, щоб вони дали своє бачення. Адже вони мають законні ліцензії на аналогове мовлення, і без їх відома ми не можемо його відключати», - пояснив пан Ільяшенко.

За його словами, Нацрада цікавиться в телегруп, яким вони бачать порядок відключення.

Під час засідання 17 вересня член Нацради Олег Черниш поцікавився в представника телеканалу «Інтер», чи не планує канал відмовлятися від частини зі своїх 389 частот, на яких веде аналогове ефірне мовлення. Керівник регіональної служби телеканалу «Інтер» Олександр Кравцов відповів, що «Інтер» отримав лист Нацради і наразі його опрацьовує.

Источник: http://www.telekritika.ua/rinok/2014-09-18/98227Ответить

Вернуться в «Новости Телеком & IT индустрии»