Новая сеть Т2

решение проблем связанных с цифровым тв
vborgman
Форумчанин
Форумчанин
Благодарил (а): 1 раз

Re: Новая сеть Т2

Сообщение vborgman »

anatolli1966 писал(а): Якщо Ви вважаєте, що офіційний сайт "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні" http://ukrtvr.org/ допускається помилок, то вибачте мені, я сам не знаю тоді кому вірити.
Что Вы в этом сайте официального-то нашли? Это не официальный сайт госструктуры, а частный г-на Савицкого. Да, информативный - но информация к официальным структурам отношения не имеет и никогда не имела. Все то же "кто-то кому-то сказал, что у львовской антенны высота 80 м"...

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение anatolli1966 »

vborgman писал(а):Что Вы в этом сайте официального-то нашли? Это не официальный сайт госструктуры, а частный г-на Савицкого. Да, информативный - но информация к официальным структурам отношения не имеет и никогда не имела. Все то же "кто-то кому-то сказал, что у львовской антенны высота 80 м"...
Мені всерівно кому належить цей сайт, сайт живий і постійно оновлюється. І я значну частку інформації яка мене цікавить, черпаю саме з цього сайту. Я пред'явив "скріншот" з даною інформацією і в мене є привід їй довіряти. Маєте іншу інформацію, будь-ласка виложіть і докажіть свою правоту. На цьому же сайті, є інформація що прорахована висота антен "Зеонбуду" на львівській телевежі 170 м., но поки не відключили аналог, зеонбудівські антени, будуть висіти на 80 м.

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 11 раз

Сообщение Sefirot »

За інформацією "Української правди" ТОВ "Зеонбуд" є власністю кіпрської компанії "Планбрідж лімітед", однак використовує в основному технічну базу державного концерну РРТ та у деяких містах - вежі "Укртелекому" і місцевих операторів зв’язку.
Виходячи з цього, при запуску нової національної мережі Т2 на базі КРРТ не повинно виникнути ніяких труднощів.
Ще на початку 2013 року представники Концерну РРТ повідомляли про збільшення кількості цифрових телепрограм до 50 впродовж кількох місяців.
Однак, у серпні 2013 року тодішня Нацрада анулювала ліцензію телевізійному оператору ТОВ "Телемережі України".
Для інформації, ця компанія розпочала безліцензійне телевізійне цифрове мовлення ще у 2009 році. Проте, за кілька місяців Нацрадою була припинена їхня діяльність.
Єдиним монополістом цифрового мовлення в Україні з 2010 року було призначено ТОВ "Зеонбуд".
З липня цього року ТОВ "Телемережі України" відновило цифрову телевізійну трансляцію у форматі DVB-T.
Як би там не було, але у зонах їхнього покриття люди мають змогу дивитися дійсно безкоштовне ТБ без усяких зайвих заморочок з кодуванням і без нав’язування "правильних" ресиверів.

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение anatolli1966 »

anatolli1966 писал(а):
vborgman писал(а):Что Вы в этом сайте официального-то нашли? Это не официальный сайт госструктуры, а частный г-на Савицкого. Да, информативный - но информация к официальным структурам отношения не имеет и никогда не имела. Все то же "кто-то кому-то сказал, что у львовской антенны высота 80 м"...
Мені всерівно кому належить цей сайт, сайт живий і постійно оновлюється. І я значну частку інформації яка мене цікавить, черпаю саме з цього сайту. Я пред'явив "скріншот" з даною інформацією і в мене є привід їй довіряти. Маєте іншу інформацію, будь-ласка виложіть і докажіть свою правоту. На цьому же сайті, є інформація що прорахована висота антен "Зеонбуду" на львівській телевежі 170 м., но поки не відключили аналог, зеонбудівські антени, будуть висіти на 80 м.

Ответить

Вернуться в «Вопросы-Ответы»