Nadajniki Polski/Польські передавачі/Польские передатчики

Обсуждаем вопросы связанные с приёмом телевизионного сигнала на территории Польши и граничащих с Польшей странах.
Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 11 раз

Re: Nadajniki Polski/Польські передавачі/Польские передатчики

Сообщение Sefirot »

anatolli1966, як Ваші справи з прийомом польської телевізії?

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение anatolli1966 »

Антена дивно себе поводить, після кожного знімання, експерименту чи корекції по різному проходять МХ-си. То прекрасно проходить 2 МХ а 1 і 3 на грані зриву, або як зараз 1 МХ проходить круглодобово а 2 та 3 МХ на грані, і таке після кожного опускання антени тільки в різній конфігурації МХ-сів. Потепліє та підсохне дах, підніму її ще на метр, укорочу кабель на пару метрів і поставлю SWA-1 чисто для експерименту чи буде аналог гасити цей предпідсилювач та чи брати підсилювач LNA-101. Коли вже почнуть відключати західні та прикордонні області? Про результат повідомлю.

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

З попередніх ваших повідомлень бачу, що з симетризатором був більш-менш задовільний результат. Без підсилювача сигнал, хоч і слабкий, зате може бути стабільнішим. З власних скромних експериментів поки що бачу, що підсилювачі лише шкодять в умовах прийому слабких сигналів. Не пробували знайти антені інше місце? Або прикріпити десь нижче?

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение anatolli1966 »

Я б не проти походити по даху, пошукати ліпше місце, но є одне но, я прикріпив мачту до траверси радіоточки яка давно не фунциклірує і це єдине місце де можна це зробити не роздратувавши мешканців верхніх поверхів яким восени тільки-но відремонтували дах, який постійно протікав і тепер кожен контролює свою територію даху над своєю квартирою, і не дай Боже хтось щось посміє поставити без їхнього відому і дозволу, може побачити свою антену чи тарілку на землі понівечену ударом об поверхню. Так що простору для маневру в мене нема, ледво розтяжки натягнув, з невеликим конфліктом. Що до висоти підвісу, вже куда нижче 4 м. як раз щоб вандали не дістали, повішу нижче, прилізе, зріже, здасть на 3 коп. алюмінія, а антена не з дешевих, все таки 650 грн. вбухав, а на дах вільний доступ. Попробую підняти ще на метр і за одно попробую SWA-1. Якщо возбудить аналог його то буду чекати на повне відключення аналогу у Львові.

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

А ніяк на балконі поставити антену, а бо з вікна якось? Я радіоаматор так-що знаю, як це на дахові ставити антени! Всі шишки сипляться і скандали на голову. Докажи дилетантові, що твої антени не мають ніякого відношення до їхніх проблем. 73!!!

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение anatolli1966 »

В мене 10-ка діполем натянута в кімнаті з кута до кута. Гості приходять з гачків знімаю скручую, ховаю. Про 160 та 80 навіть не мрію. Живу на другому поверсі вікнами на схід, ніяк на захід не направиш.

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

Можна ради цікавості спробувати подати на підсилюч слабку напругу зі слабким струмом. Якось порівнював дальній прийом цифри з 2-ма блоками живлення. Зі стандартним (12 В і 100 мА) ресивер показує 97% потужності сигналу та 0% якості. Зі старим радянським (на 9 В і 50 мА) ресивер показує 30% сигналу і 30% якості.

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение anatolli1966 »

Ну, якщо вдасться десь знайти старий радянський БЖ то попробувати можна, хотя, скорше всього тут причина в різниці напруг. У мене є євроскаївский БЖ з регуліруємою подачею напруги (2 - 12 в. 100 мА.) скористаюсь пока ним.

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

Я думаю, що причина не так в напрузі, як у силі струму.

alexander_k62
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 14 раз

Сообщение alexander_k62 »

На "польку" продаються блоки живлення з регулятором струму (напруги). Заміряв 0-15 вольт.

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

Если категория позволяет, поставь на 40 метров треугольник. Он много места не займет. Ну КСВ больше будет чем на сорока метрах, но все равно приемлемый. А будет работать и на 20 и на 15 метров. 75-Омным кабелем запитай, он хорошо согласуется для твоей высоты с антенной. А по поводу тока, что пишут на БП 100 или 50 мА, это ток который он может выдать. Если усилитель берет 50мА, то пусть будет БП у тебя и 1000 Ампер, то усилитель антенный больше ,чем он может взять, он не возьмет. Главное чтобы ток который берет потребитель. был не больше тока. который может выдать БП. Ампераж БП-- это тот максимальный ток, который он может выдать. Вот так. Удачи и добра. Best 73!!!

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение anatolli1966 »

ut9ee писал(а):А по поводу тока, что пишут на БП 100 или 50 мА, это ток который он может выдать. Если усилитель берет 50мА, то пусть будет БП у тебя и 1000 Ампер, то усилитель антенный больше ,чем он может взять, он не возьмет. Главное чтобы ток который берет потребитель. был не больше тока. который может выдать БП. Ампераж БП-- это тот максимальный ток, который он может выдать. Вот так. Удачи и добра. Best 73!!!
Що по токах то мені зрозуміло. А що буде якщо підсилювач наприклад 12в. 80мА. а подати 9в. 50мА.? Зрозуміло, що корпус нагріється. А сам підсилювач з його транзисторами ввійдуть в робочий режим? Чи це залежить від характеристик самих транзисторів?

gevel12
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение gevel12 »

Sefirot писал(а):...... Якось порівнював дальній прийом цифри з 2-ма блоками живлення. Зі стандартним (12 В і 100 мА) ресивер показує 97% потужності сигналу та 0% якості. Зі старим радянським (на 9 В і 50 мА) ресивер показує 30% сигналу і 30% якості.
Sefirot писал(а):Я думаю, що причина не так в напрузі, як у силі струму.
похоже при 12в ваш усилитель самовозбуждается или перегружается входным сигналом,а приего усиление уменьшается,самовозбуд пропадает и получаем 30/30 качества- мощности :flag_of_truce: так что тут больше имеет значение напряжения питания :grabli: вообще я бы в советском блоке питания заменил сразу конденсатор электролитический после диодного моста на импортный микрофарад на 470-1000 :cc: да и в стандартном тоже,только там имеет значение размер,но 220-470х25в обычно помещается :playboy:
в советском конденсатор теряет емкость от времени ,а стандартом от перегрева,потому как стоит возле транса,который нехило греется :scare3:

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

alexander_k62 писал(а):На "польку" продаються блоки живлення з регулятором струму (напруги). Заміряв 0-15 вольт.
По амперах в яких межах він регулюється?
ut9ee писал(а):Если усилитель берет 50мА, то пусть будет БП у тебя и 1000 Ампер, то усилитель антенный больше ,чем он может взять, он не возьмет. Главное чтобы ток который берет потребитель. был не больше тока. который может выдать БП. Ампераж БП-- это тот максимальный ток, который он может выдать. Вот так.
Маю на уважі, якщо подати чуть менше міліампер, аніж зазначено в робочих характеристиках. Десь читав, що 50 мА – це трохи менше робочих характеристик цього підсилювача.
gevel12 писал(а):похоже при 12в ваш усилитель самовозбуждается или перегружается входным сигналом,а приего усиление уменьшается,самовозбуд пропадает и получаем 30/30 качества- мощности
Підсилювач PAE-65TS. Це якісний підсилювач, він практично не самозбуджується. Його робочий діапазон 10-15 В. При 12 В він не збуджується. Мультиплекси з місцевих передавачів з ним мають 100/100 по рівню і якості. Просто радянський блок

дає чуть менше вольт і чуть менше ампер, ніж потрібно підсилювачу. Аналог в такому випадку працює гірше, а цифра – краще.

Я нічого не доказую. Це просто констатація фактів з власних спостережень. А висновки нехай кожен робить свої.

gevel12
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение gevel12 »

Sefirot писал(а):.....Підсилювач PAE-65TS. Це якісний підсилювач, він практично не самозбуджується. Його робочий діапазон 10-15 В. При 12 В він не збуджується. Мультиплекси з місцевих передавачів з ним мають 100/100 по рівню і якості. Просто радянський блок дає чуть менше вольт і чуть менше ампер, ніж потрібно підсилювачу. Аналог в такому випадку працює гірше, а цифра – краще.
Я нічого не доказую. Це просто констатація фактів з власних спостережень. А висновки нехай кожен робить свої.
97% потужності сигналу та 0% якості
это первый признак или возбуда или перегрузки усилителя входным сигналом(скорее всего месным передатчиком) :?: идеальный вариант-усилитель с полосовым фильтром на входе на нужный канал,да ещё желательно и малошумящий :scare:
если блок питания имеет меньший рабочий ток то выходное напряжение просядет ещё ниже 9в :evil:

Ответить

Вернуться в «ЦИФРОВОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ В ПОЛЬШЕ»