Запропонуйте антену для прийому Т2 на дальню відстань!!!!

цифровое телевидение в городах и сёлах
Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Запропонуйте антену для прийому Т2 на дальню відстань!!!!

Сообщение Gr_Vetal »

Запропонуйте хорошу антену для прийому Т2 в моіх батьків в с. Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська область з ретранслятора в м. Івано-Франківську....

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Re: Запропонуйте антену для прийому Т2 на дальню відстань!!!

Сообщение ut9ee »

Gr_Vetal писал(а):Запропонуйте хорошу антену для прийому Т2 в моіх батьків в с. Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська область з ретранслятора в м. Івано-Франківську....
Їх зараз дуже багато і потрібно орієнтуватись на місці. Можна подивитись на які антени дивляться сусіди, і з якою якістію. Зорієнтуватись по ціні, чим дорожча тим краща, коли гроші є. Успіхів!

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

ut9ee писал(а): Їх зараз дуже багато і потрібно орієнтуватись на місці. Можна подивитись на які антени дивляться сусіди, і з якою якістію. Зорієнтуватись по ціні, чим дорожча тим краща, коли гроші є. Успіхів!
Сусіди всі дивляться супутникове ТБ... Хотілось би конкретні приклади дальнього прийому... Ну і звичайно співвідношення ціна - якість...

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

Gr_Vetal писал(а):
ut9ee писал(а): Їх зараз дуже багато і потрібно орієнтуватись на місці. Можна подивитись на які антени дивляться сусіди, і з якою якістію. Зорієнтуватись по ціні, чим дорожча тим краща, коли гроші є. Успіхів!
Сусіди всі дивляться супутникове ТБ... Хотілось би конкретні приклади дальнього прийому... Ну і звичайно співвідношення ціна - якість...
Це питання як за автомобіль, який кращий? Чим дорожчий тим кращий. Так і промислові антени. Я не купляю для далекого прийому антени, всі канали одинакові, за винятком місцевих, а з-за кордону канали мене не цікавлять. Та і ті що є ніколи дивитись. Так що конкретно про відношення не можу нічого сказати. Я б, коли мене це цікавило, краще зробив би саморобну якусь антену, я 45 років цим займаюсь. Ну це потрібно бути фонатом цього і спеціалістом, тому Вам і не рекомендую, для одного екземпляру нічого роки вбивати. А дивлюсь, по своїй професійній діяльності ви з цим не зв'язані. Краще купити дорогу антену тут в Олега, і всі проблеми відпадуть. Добра і успіхів!

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Так і буде, я любитель, професія у мене не технічна... Куплю в Олега тільки треба щоб він підібрав... Дякую Вам і Успіхів. Всім73!!!

vborgman
Форумчанин
Форумчанин
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение vborgman »

Gr_Vetal писал(а):Запропонуйте хорошу антену для прийому Т2 в моіх батьків в с. Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська область з ретранслятора в м. Івано-Франківську....
Там у вас не везде есть сигнал с Ивано-Франковска. Ну возьмите АТХ91+LNA177...

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

vborgman писал(а):Там у вас не везде есть сигнал с Ивано-Франковска. Ну возьмите АТХ91+LNA177...
У мене на 15-ти річну польку і кабель з ІФ йдуть три мультиплекси, не йде тільки 31 канал. З с. Микуличина йдуть чотири мультиплекси, але в ночі сигнали пропадають з двох мультиплексів. З с. Дебеславців теж приймаю два або три мульплекси, але хочу з ІФ так як там транслюються ДМВ в аналозі. АТХ 91 дуже велика... А яка Ваша думка щодо Funke ABM 4551 або Метелика... А звідки у Вас обізнаність щодо сигналу? Звідки Ви є?...

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

Gr_Vetal писал(а):Так і буде, я любитель, професія у мене не технічна... Куплю в Олега тільки треба щоб він підібрав... Дякую Вам і Успіхів. Всім73!!!
Заочно трудно підібрати. Ви десь писали, що довга антена. Це ж хорошо, чим довша тим бульше директорів, а значить бульше підсилення, коротшу трубу можна поставити. В такої антени підсилення більше. А точно прорахувати неможливо, так як багато факторів які неможливо прорахувати програмі, тільки потрібно практично експерементувати. Успіхів!

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

ut9ee писал(а): Заочно трудно підібрати. Ви десь писали, що довга антена. Це ж хорошо, чим довша тим бульше директорів, а значить бульше підсилення, коротшу трубу можна поставити. В такої антени підсилення більше. А точно прорахувати неможливо, так як багато факторів які неможливо прорахувати програмі, тільки потрібно практично експерементувати. Успіхів!
Дочекаємся що скаже Олег... Успіхів!

vborgman
Форумчанин
Форумчанин

Сообщение vborgman »

Gr_Vetal писал(а):
vborgman писал(а):Там у вас не везде есть сигнал с Ивано-Франковска. Ну возьмите АТХ91+LNA177...
У мене на 15-ти річну польку і кабель з ІФ йдуть три мультиплекси, не йде тільки 31 канал. З с. Микуличина йдуть чотири мультиплекси, але в ночі сигнали пропадають з двох мультиплексів. З с. Дебеславців теж приймаю два або три мульплекси, але хочу з ІФ так як там транслюються ДМВ в аналозі. АТХ 91 дуже велика... А яка Ваша думка щодо Funke ABM 4551 або Метелика... А звідки у Вас обізнаність щодо сигналу? Звідки Ви є?...
Я издалека (и в Ивано-Франковске был только раз в жизни), но теоретические карты покрытия опубликованы на одном из сайтов в сети (в принципе, народ говорит,что более-менее достоверные):

Если ваши координаты верны, то дом находится примерно здесь:

Тогда покрытие у Вас вот такое
Ивано-Франковск:

Микуличин:

В общем, теоретически принимается.

Для дальнего приема в быту лучше всего подходят наружные антенны типа "волновой канал" (АТХ 91, Функе 4551, 4595, Телевес 1495, 1497, 75 и т.д.). В принципе, с правильно подобранным усилителем, результат у них примерно одинаковый (тут надо понимать, что у Функе 4551 усиление меньше, чем у Функе 4595 не в последнюю очередь именно из-за того, что она короче).
Чтобы результат улучшить,надо сооружать синфазную решетку из волновых каналов. Ну или покупать профессиональную PB-82-BB за безумные деньги.

Но в принципе, все здесь индивидуально. Иногда и "польской антенны" хватает.
Об антенне "Метелик" судить трудно - не видел в действии. Но если судить по отзывам, антенны "Метелик" - не лучший вариант для Ваших условий приема.

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

За "Мотылек" не скажу, не работал с нею, а все остальные антенны будут работать до 60км, это точно, ну только надо чтобы все было сделано по уму, проблем не будет. Успехов всем!

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Дякую всім за поради... Закав уже в Олега Funke ABM 4551 з кабелем як прийде встантвлю і відпишусь...
Координати взяті з навігатора Гармін і візуально все співпадає...
А що по Ваших розрахунках каже ретранслятор в с. Дебеславці, Коломийського району?...

vborgman
Форумчанин
Форумчанин

Сообщение vborgman »

Gr_Vetal писал(а): А що по Ваших розрахунках каже ретранслятор в с. Дебеславці, Коломийського району?...
Сигнал из Дебеславцев по карте хуже, чем из Ивано-Франковска.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

vborgman писал(а): Сигнал из Дебеславцев по карте хуже, чем из Ивано-Франковска.
У Вас дуже точні розрахунки, по факту воно так і є! А як ІФ в порівнянні з Микуличином, а то я по знімках не орієнтуюся... Дякую Вам!

vborgman
Форумчанин
Форумчанин

Сообщение vborgman »

Gr_Vetal писал(а): У Вас дуже точні розрахунки, по факту воно так і є! А як ІФ в порівнянні з Микуличином, а то я по знімках не орієнтуюся... Дякую Вам!
Микуличин идет лучше.

Более того, у вас там в паре километров есть следы сигнала из Черновцов и Тернополя. Это, правда, уже выше.

Ответить

Вернуться в «Ивано-Франковская область‎»