Снятие кодировки, плюсы и минусы

Закрытые темы.
Если необходимо открыть какую-нибудь тему, пишите в личку Администратору

Если не будет кодировки в Т2?

Опрос закончился 14 янв 2015, 20:38

1. Я куплю дешевый китайский тюнер Т2, а его ремонт меня мало интересует.
34
39%
2. Я буду записывать разные программы и фильмы, а потом смотреть на компьютере.
6
7%
3. Я буду покупать качественное оборудование, которое имеет сертификаты и официальную гарантию, так как в качественных тюнерах всё предусмотрено и они уже работают с кодировкой.
27
31%
4. Мне всё равно, есть кодировка или нет.
20
23%

Всего голосов: 87

Godo
Любопытный

Re: Снятие кодировки, плюсы и минусы

Сообщение Godo »

Максимчик писал(а): Возникает вопрос: кому надо это Т2, если его стоимость больше, чем спутникового, каналов меньше, чем у кабельного ТВ, а геморроя с приёмом ещё больше, чем с аналогом?
Ну так зачем пользуетесь, что за мазохизм такой? Смотрите спутник, ИП, аналог, никто же не заставляет смотреть именно Т2.

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

я вообще рассматриваю Т2 только как средство вдохнуть вторую жизнь в парк старых элтешных теликов с диагональю до 29 дюймов ;-)

Максимчик
Новичок

Сообщение Максимчик »

Godo писал(а):
Максимчик писал(а): Возникает вопрос: кому надо это Т2, если его стоимость больше, чем спутникового, каналов меньше, чем у кабельного ТВ, а геморроя с приёмом ещё больше, чем с аналогом?
Ну так зачем пользуетесь, что за мазохизм такой? Смотрите спутник, ИП, аналог, никто же не заставляет смотреть именно Т2.
Пользуюсь сугубо, если можно так сказать, в научных целях и для общего развития, поскольку, тема телерадиовещания мне с детства интересна. :D А смотреть не смотрю, хотя и имею для этого все технические возможности.

Максимчик
Новичок

Сообщение Максимчик »

linoblack писал(а):я вообще рассматриваю Т2 только как средство вдохнуть вторую жизнь в парк старых элтешных теликов с диагональю до 29 дюймов ;-)
А смысл уже в этих телеках? :?

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

Максимчик писал(а):
linoblack писал(а):я вообще рассматриваю Т2 только как средство вдохнуть вторую жизнь в парк старых элтешных теликов с диагональю до 29 дюймов ;-)
дачи, села, бабушки-дедушки, бытовки, и т.п. :D :D

Максимчик
Новичок

Сообщение Максимчик »

linoblack писал(а):
Максимчик писал(а):
А чё, прикольно получается...цифровое ТВ стоимость в 140 млн.$ для дачников! :lol:

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 11 раз

Сообщение Sefirot »

В колі своїх знайомих маю чимало людей, які отримали безкоштовно ресивери від держави. Тож відсотків 90 з них цими приставками не користуються з наступних причин. Більшість «малозабезпечених», які живуть у місті уже мають або кабельне, або сумутникове ТБ, або одне і інше разом :)

По селах аналогічна ситуація. У більшості людей ресивери лежать без діла. Одна з причин – наявність у «пільговиків» супутникових антен. Наступна – приставки вимагають активації за вказаним телефонним номером, який не працює. Те, що можна зачекати, щоб ввімкнений тюнер активувався сам, більшість людей не знають. Інша – відсутність реклами на рівні сарафанного радіо. Телевізійна реклама Т2, як виявляється, насправді має досить малий вплив.

А тих, хто придбали ресивери і самі ними користуються – насправді дуже мізерний відсоток. Головною перешкодою є їхня нереально завищена ціна.

До слова, цікавився у знайоми продавців однієї з найбільших торгівельних мереж електроніки, де продаються ПРавильні тюнери. Сказали, що їх насправді дуже рідко хто запитує.

Тож говорити про перехід на «цифру» на рівні усієї держави на сьогоднішній день ще досить рано.

Дійсно, ситуацію може владнати і прискорити процес повне і гарантовано невідворотне розкодування існуючаго Т2 та масова поява у продажу альтернативних ресиверів за об’єктивною вартістю.

А щодо потужності передавачів, то вважаю, що її цілком достатньо. У випадку, якщо правильна антена налаштована грамотно, а рівень сигналу є недостатнім, ситуацію можуть виправити навіть звичайні старі польські підсилювачі, які коштують копійки.

Але разом із тим погоджуюсь, що у цьому питанні є й інша сторона медалі.

rvg
Новичок

Сообщение rvg »

linoblack писал(а):
Максимчик писал(а):
вот почему вещание у нас по прежнему в SD качестве и в формате 3:4 :lol:

sergiy1103
Новичок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение sergiy1103 »

Sefirot писал(а): А щодо потужності передавачів, то вважаю, що її цілком достатньо. У випадку, якщо правильна антена налаштована грамотно, а рівень сигналу є недостатнім, ситуацію можуть виправити навіть звичайні старі польські підсилювачі, які коштують копійки
.
Це Ви, напевно, маєте на увазі Київ та центральну Україну. На заході України, враховуючи специфіку (горбиста) місцевість, покриття ніяке та потужності передавачів зовсім не достатньо. Без сигналу фактично залишаються цілі міста, або якщо він є, то його можна прийняти на недешеве антенне господарство.

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

sergiy1103 писал(а):
Sefirot писал(а): А щодо потужності передавачів, то вважаю, що її цілком достатньо. У випадку, якщо правильна антена налаштована грамотно, а рівень сигналу є недостатнім, ситуацію можуть виправити навіть звичайні старі польські підсилювачі, які коштують копійки
.
Це Ви, напевно, маєте на увазі Київ та центральну Україну. На заході України, враховуючи специфіку (горбиста) місцевість, покриття ніяке та потужності передавачів зовсім не достатньо. Без сигналу фактично залишаються цілі міста, або якщо він є, то його можна прийняти на недешеве антенне господарство.
Маю на увазі саме західну Україну. Налаштовував "цифру" з 200 Ватного передавача на відстані 9 км. Антена на балконі 2-го поверху. Видимість перекриває 5-типоверхівка за 30 м. відразу перед антеною. Рівень та якість у межах 35-48.

Та зі 100 Ватного передавача на відстані 10 км. Антена на висоті 8,5 м., за 50-60 м. перед антеною – ліс. Отримано рівень сигналу 79-93, якість 97-100.

Також налаштовував з 2 кВтного білоруського передавача з заявленим розрахунковим радіусом покриття 42 км. з відстані 70 км. Висота антени аналогічно 8,5 м., за 50-60 м перед антеною – ліс. Правда довелось дещо "модифікувати" антену, зате отримав рівень сигналу 74, якість 98.

Щодо "недешевого антенного господарства", то воно в першу чергу зоріентоване на недосвідчених споживачів. Маючи навіть базові знання, можна самому виготовити хорошу антену з досить високим коефіцієнтом підсиленням, а якщо прикрутити до неї підсилювач навіть за 15 грн, можна добитися результату ще кращого, аніж у дорогих розрекламованих антен.

Також підтверджую, написану вище, інформацію, стосовно того, що аналог заважає цифрі. Потужний аналоговий сигнал може перешкодити використанню підсилювача для прийому цифрового ТБ.

Максимчик
Новичок

Сообщение Максимчик »

Sefirot писал(а):
sergiy1103 писал(а):
.
Маю на увазі саме західну Україну. Налаштовував "цифру" з 200 Ватного передавача на відстані 9 км. Антена на балконі 2-го поверху. Видимість перекриває 5-типоверхівка за 30 м. відразу перед антеною. Рівень та якість у межах 35-48.

Та зі 100 Ватного передавача на відстані 10 км. Антена на висоті 8,5 м., за 50-60 м. перед антеною – ліс. Отримано рівень сигналу 79-93, якість 97-100.

Також налаштовував з 2 кВтного білоруського передавача з заявленим розрахунковим радіусом покриття 42 км. з відстані 70 км. Висота антени аналогічно 8,5 м., за 50-60 м перед антеною – ліс. Правда довелось дещо "модифікувати" антену, зате отримав рівень сигналу 74, якість 98.

Щодо "недешевого антенного господарства", то воно в першу чергу зоріентоване на недосвідчених споживачів. Маючи навіть базові знання, можна самому виготовити хорошу антену з досить високим коефіцієнтом підсиленням, а якщо прикрутити до неї підсилювач навіть за 15 грн, можна добитися результату ще кращого, аніж у дорогих розрекламованих антен.

Також підтверджую, написану вище, інформацію, стосовно того, що аналог заважає цифрі. Потужний аналоговий сигнал може перешкодити використанню підсилювача для прийому цифрового ТБ.
Как говорится, информация для размышления: белорусский цифровой передатчик = 2,5 кВт, зеонбудовские передатчики = 0,2 и 0,1 кВт. Почувствуй разницу... И это при том, что в Беларуси вся цифровая наземная сеть принадлежит государству на 100%, сигнал никто не кодирует, белорусы имеют доступ к массе тюнеров разных ценовых категорий и на территории Беларуси уже начался процесс отключения аналога.

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

Не 2,5 кВт, а 2 кВт :) І у нас в мережі Т2 є також кіловатні передавачі.
В Білорусі національною є лише DVB-T мережа з вісьмома телеканалами, а мережа DVB-T2 є комерційною і також закодованою.
З багатьма викладеними моментами я згоден. А от стосовно потужностей українських цифрових передавачів у мене зауважень нема. Це ж не аналог.
Можливо на деякі окремі регіони варто було б дати дещо сильніший сигнал. Однак - це не завжди вихід.

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

Sefirot писал(а):
sergiy1103 писал(а):
.

Щодо "недешевого антенного господарства", то воно в першу чергу зоріентоване на недосвідчених споживачів. Маючи навіть базові знання, можна самому виготовити хорошу антену з досить високим коефіцієнтом підсиленням, а якщо прикрутити до неї підсилювач навіть за 15 грн, можна добитися результату ще кращого, аніж у дорогих розрекламованих антен
Ви, напевно, з Волині чи Рівненщини, раз приймаєте білорусів. Але не порівнюйте свою рівнинну місцевість з місцевістю на Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині та Чернівецькій області. Тут може бути так, що за 20 км від 500 ватного передавача в Івано-Франківську за 20 км на професійну антену у Вас буде повний 0. Там величезна територія через горбисту та гористу місцевіст знаходиться в зоні тіні від передавача.
Якщо взяти наявні в інтернеті теоретичні карти розповсюдження сигналу DVB-T2, то можна побачити, що територія Івано-Франківської області покрита сигналом десь на 50 %. В деяких районних центрах навіть не знають, що існує DVB-T2, бо в них його нема.
Мобільні оператори елементарно вирішили проблему покриття за таких географічних умов - велика кількість малопотужних передавачів, а Зеонбуд, напевно, думав, що вони самі розумні, і поставив на території Івано-Франківської олбласті всього 4 передавача та й то максимум з них це 500 Ват. Але яка з нього користь, якщо на віддалі від нього за 20 км сигналу 0. Крім того, Івано-Франківськ знаходиться на рівнині, оточеній на певній відстані горбистою місцевістю, а на півдні - гори, тому ефекту 0.
На рахунок "недешевого антенного господарства", то за своє життя мені доводилось робити велику кількість різного типу антен. Реально за промислового виробництва антени типу UHF ATV 25/21-40 (які на даний час навіть не продаються в Україні) та Funke ABM4595 ніяка саморобна антена кращою не буде. Це я переконався на власному досвіді. Якщо Ви маєте схеми антен, з допомогою яких можна добитися кращого результату, то щоб не бути голослівним, викладіть тут їх схему. (Якщо Ви маєте на увазі квадрати та зигзаги, то можу Вас запевнити, що вони явно поступаються наведеним мною антенам)

Sefirot
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение Sefirot »

Усе відносно. І ніхто нічого ні з чим не порівнює :) Є регіони, де мультиплекси розставлені на таких частотах, де згадана антена UHF ATV 25/21-40 взагалі нічого не зловить :( .
Частина населених пунктів Житомирщини, на приклад, за всі роки незалежності в аналозі не бачили жодного українського телеканалу. А більшість українських сіл досьогодні в аналозі, як говориться у рекламі, мають 2 чи 3 канали. Для них нинішнє Т2 - значний крок уперед. А десь - навпаки. Так, що маємо те, що маємо :)
sergiy1103 писал(а):На рахунок "недешевого антенного господарства", то за своє життя мені доводилось робити велику кількість різного типу антен. Реально за промислового виробництва антени типу UHF ATV 25/21-40 (які на даний час навіть не продаються в Україні) та Funke ABM4595 ніяка саморобна антена кращою не буде. Це я переконався на власному досвіді. Якщо Ви маєте схеми антен, з допомогою яких можна добитися кращого результату, то щоб не бути голослівним, викладіть тут їх схему. (Якщо Ви маєте на увазі квадрати та зигзаги, то можу Вас запевнити, що вони явно поступаються наведеним мною антенам)
В таких випадках ніякі стандартні схеми і готові рецепти вам не допоможуть. Щоб добитись гарного результату, для кожного такого населеного пункту під кожен окремий передавач потрібно самому розраховувати розміри антени.
Якщо вас цікавить якийсь конкретний випадок і дійсно маєте намір самі щось робити, тоді можна продовжувати розмову, а так, щоб поговорити, немає сенсу.

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

Не зловить, оскільки вона тільки до 40 каналу, а після 40 - є інша. Вона для складних умов прийому, а тому не широкополосна. А на рахунок іншого, то ми все-таки живем в 21 столітті, чи маєм рівнятись на минуле. Але Ви все-таки не виклали схему саморобних антен, які, як Ви стверджуєте, є кращими та навіть не вказали, що то за антени.

На рахунок "зробити самому", Ви можете викласти те, що самі зробили і на конкретно які умови, а схему антени я сам можу привести до своїх умов, тобто зробити всі перерахунки під конкретні канали. За своє життя я робив і девятиповерхову антену "Хвильовий канал (http://www.radioscanner.ru/files/antennas/file3489/) і сітку з 16 антен типу "потрійний квадрат", тому не думаю, що в мене можуть виникнути з цим якісь проблеми. Тим більше, що маю можливість по коштах зробити (чи купити) любу антену і не одну, а якщо не підійде, то викинути її або прийняти сигнал, тобто добитись свого, а потім віддати комусь антену. В мене це хоббі, і я готовий експериментувати не дивлячись на затрати. Надіюсь не форумі є ще такі фанати й вони розуміють мене. Для мене особисто T2 не потрібне, це тільки спортивний інтерес.

Р.S. для адміна.
Перенесіть, будь-ласка, наші останні думки у відповідну тему, а то вже забагато розмов не "в ту степь".
Последний раз редактировалось sergiy1103 14 окт 2014, 20:48, всего редактировалось 1 раз.

Закрыто

Вернуться в «АРХИВ»