Телевышка Микуличин

цифровое телевидение в городах и сёлах
Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 57 раз

Re: НЕТ СИГНАЛА ИЛИ НЕ ВСЕ КАНАЛЫ ПОКАЗЫВАЮТ

Сообщение Олег Бондаренко »

Молодец gelo11, я только хотел это сделать... я думаю вопрос можно закрыть, есть решение - по возможности отпишитесь, что получилось.

sergiy1103
Новичок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение sergiy1103 »

Я неодноразово пробував ловити сигнал і з Бучача і з Бережан. Повний 0. Мої точні координати 49.071191, 25.036857. В аналозі з тих напрямків на ДМВ пробивається ледь-розбірливе зображення місцевого TV-4 на 41 каналі (Бучач) та на 23 каналі в цифрі MX3 з Бережан (канали при спробі за 10 раз один раз можуть прописатись, але постійний зрив сигналу). В сусідів аналогічно - всі на Микуличин. Навіть в 1995-2005 роках в аналозі з Микуличина ловився і ловиться в кольорі Інтер на 28 каналі. І куди спрямовувати антену я достовірно знаю. В напрямку Бучача і з Бережан високі пагорби 300-350 метрів. Тому, хоча і близько, проте перешкоди в напрямку прийому.
На метрових хвилях з Івано-Франківська в 90 раках ловився без проблем 2, 7,9 канали. Причому, в кольорі, зображення чисте і без жодного снігу, хоч по карті мені з Івано-Франківська не світить нічого.
Але річ не про це. Навіть за такої відстані я можу нормально прийняти з Микуличина всі мультиплекси (без зриву сигналу в любу погоду і любу пору року), крім MX3.

P.S. Для себе я дуже просто вирішив проблему прийому MX3 - установкою додаткової антени виключно на 31 канал. Робив по схемі "Многоэтажная антенна ДМВ", схема Н.Кудрявченко (radioway.ru/1990/11/mnogoyetazhnaja_antenna_dmv.html). На вихідних коли буду в тій точці прийому, постараюсь її сфотографувати. І ефірне телебачення мені не портібно (крім місцевих каналів, а також ефірка ловиться на кухні), я це роблю виключно для спортивного інтересу та просто пишу про проблему, яка має місце і виникає в людей (не з прийомом цифри, а тільки конкретного мультиплексу по області і за її межами). А на рахунок карт, в мене згідно "теоретичних карт покриття T2", викладених на ukrtvr з Бучача і з Бережан ще більший 0, ніж з Микуличина, що підтверджується і практично.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

sergiy1103 писал(а):Але питання з MX3 в Івано-Франківській області все одно залишається відкритим. Сигнал на ньому слабший, ніж з інших MX (і це притому, що він на одному і тому ж 31 каналі йде в області з трьох передавачів)
Повністю погоджуюсь, до речі скільки Ви витягнули якість сигналу на МХ 3 встановивши на нього окрему антену та підсилювач?...

Олег Бондаренко
Администратор

Решил проверить откуда вы пытаетесь принять сигнал, и вот что у меня получилось (ориентир на координаты 49.071191, 25.036857):
Телевышка Микуличин - Ивано-Франковск.png
Телевышка Микуличин - Ивано-Франковск.png (65.4 КБ) 173 просмотра
Телевышка Микуличин - Микуличин.png
Телевышка Микуличин - Микуличин.png (59.27 КБ) 173 просмотра
Телевышка Микуличин - Бучач с. Пидзамочек.png
Телевышка Микуличин - Бучач с. Пидзамочек.png (64.87 КБ) 173 просмотра
Телевышка Микуличин - Бережаны.png
Телевышка Микуличин - Бережаны.png (70.8 КБ) 173 просмотра
У меня вопрос как у вас получилось принять Микуличин, если судя по графику, там не возможен приём.
И по остальным расчётам так же нет приёма, надо ещё искать, завтра поищу ещё.

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

В напрямку Микуличина на підвищенні знаходиться церква, покрита бляхою. Можливо вона виступає пасивним ретранслятором. А може карти не відповідають дійсності.
URL=http://s1.ipicture.ru/Gallery/Viewf ... .png[/img][/url]
На Микуличин розрахунок не точний бо передавач там знаходиться на висоті вище 1 км над рівним моря (за одними даними - 1111 метрів, за іншими - 1087 метрів)/ Його координати 48°25′14″N 24°41′58″E (http://wikimapia.org/#lang=en&lat=48.42 ... 4&z=18&m=b) і знаходиться він не у самому с. Микуличин, а на горі Рокита-Велика (http://www.google.com.ua/imgres?imgurl= ... =0&ndsp=38). Це, напевно, один з найвищих передавачів в Україні і з нього можна ловити сигнал і з віддалі понад 100 км (в Тернопільській області, на відміну від передавача в м.Івано-Франківську). А ефект від передавача в м.Івано-Франківську практично нульовий і не зрівняється з 0,1 кВт Микуличина (Івано-Франківськ знаходиться на рівнині, оточеній з усіх сторін пагорбами).
Последний раз редактировалось sergiy1103 13 май 2014, 01:24, всего редактировалось 3 раза.

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

Gr_Vetal писал(а):
sergiy1103 писал(а):Повністю погоджуюсь, до речі скільки Ви витягнули якість сигналу на МХ 3 встановивши на нього окрему антену та підсилювач?...
30-40% по шкалі Strong 8500

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

sergiy1103 писал(а):А ефект від передавача в м.Івано-Франківську практично нульовий і не зрівняється з 0,1 кВт Микуличина (Івано-Франківськ знаходиться на рівнині, оточеній з усіх сторін пагорбами).
З цим також погоджуюсь у батьків в с. Пістинь, Косівського р-ну, Івано-Франківської обл. з Микуличина сигнал значно кращий ніж з Івано-Франківська, а МХ 3 з Івано-Франківська взагалі не приймається, а з Микуличина витягнув МХ 3 якість 60%, хоча із згаданих ретрансляторів МХ 3 йде на одному і тому ж каналі -31. До речі до появи цифри батьке аналогове телебачення дивилися з м. Івано-Франківська, а цифра чомусь з обласного центру храмає..., плюс до цього у батьків є також супутникове телебачення... :)

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

sergiy1103 писал(а):
Gr_Vetal писал(а):
sergiy1103 писал(а):Повністю погоджуюсь, до речі скільки Ви витягнули якість сигналу на МХ 3 встановивши на нього окрему антену та підсилювач?...
30-40% по шкалі Strong 8500
Мені вдалося витягнути у батьків якість МХ 3 з Микуличина - 60%... :)

Олег Бондаренко
Администратор

Телевышка Микуличин - Микуличин точные данные.png
Телевышка Микуличин - Микуличин точные данные.png (61.94 КБ) 163 просмотра
И всё равно есть помеха :)
Скорее всего, приём идёт на отраженку. Удачно установили телевышку :) осталось решить что-то с частотами. :morning2:

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение gelo11 »

sergiy1103 писал(а):Я неодноразово пробував ловити сигнал і з Бучача і з Бережан.і в цифрі MX3 з Бережан (канали при спробі за 10 раз один раз можуть прописатись, але постійний зрив сигналу)
Але річ не про це. Навіть за такої відстані я можу нормально прийняти з Микуличина всі мультиплекси (без зриву сигналу в любу погоду і любу пору року), крім MX3.
мне уже становится смешно,я конечно не радиолюбитель,но если каналы ловит ,но срываются сигнал,значит ,АНТЕННА(какая точно стоит сейчас??) и ВЫСОТА подъёма ( Сколько от земли???) или дерево по пути антенны высокое растёт рядом.
второе ,как вы можете ловить из Микуличина если там радиус покрытия 20км ... :shock: как вы его можете ловить??? и главное чем,вы ловите или отражённый сигнал или из другого места,но не от туда,я так почему-то думаю. Вы случайно не знаете точную высоту передающих антенн из Бучача і з Бережан ?

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

gelo11 писал(а): как вы можете ловить из Микуличина если там радиус покрытия 20км ... :shock: как вы его можете ловить???
Щераз повторюсь передатчик в с. Микуличин встановлений на горі Велика Рокита висота якої над рівнем моря 1 111 м., у нас в області майже всі беруть сигнал з Микуличина.... :)

Олег Бондаренко
Администратор

Gr_Vetal писал(а):
gelo11 писал(а): как вы можете ловить из Микуличина если там радиус покрытия 20км ... :shock: как вы его можете ловить???
Щераз повторюсь передатчик в с. Микуличин встановлений на горі Велика Рокита висота якої над рівнем моря 1 111 м., у нас в області майже всі беруть сигнал з Микуличина.... :)
Это мы понимаем, тут вопрос в другом, там мощность передатчика, которая не будет нормально работать при расстоянии 80 км, там 100% зона не уверенного приёма

Олег Бондаренко
Администратор

Телевышка Микуличин

Перенёс все сообщения с темы "НЕТ СИГНАЛА ИЛИ НЕ ВСЕ КАНАЛЫ ПОКАЗЫВАЮТ", так как обсуждение требует отдельной выделенной темы.

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

gelo11 писал(а):
sergiy1103 писал(а):Я неодноразово пробував ловити сигнал і з Бучача і з Бережан.і в цифрі MX3 з Бережан (канали при спробі за 10 раз один раз можуть прописатись, але постійний зрив сигналу)
второе ,как вы можете ловить из Микуличина если там радиус покрытия 20км ... :shock: как вы его можете ловить??? и главное чем,вы ловите или отражённый сигнал или из другого места,но не от туда,я так почему-то думаю. Вы случайно не знаете точную высоту передающих антенн из Бучача і з Бережан ?
Я не дурак і визначити звідки достовірно я приймаю сигнал, можу. Сигнал я приймаю на : МХ1 - 35 канал, МХ2 - 49 канал, МХ3 - 31 канал, МХ5 - 39 канал. Це частотний діапазон Микуличина. А наявність регіональних Івано-Франківських каналів (Галичина, РАІ) на 39 каналі свідчить про те, що сигнал я приймаю з Івано-Франківської області.
А про радіус покриття передавача, то за даними Зеонбуд радіус 20 км, а фактично понад 100 км.
Передавач в Бережанах wikimapia.org/#lang=en&lat=49.430396&lon=24.931047&z=18&m=b його висота на рівнем моря 480 метрів (висота місцевості 400 метрів + висота вишки 92 метри)
Передавач в Бучачі wikimapia.org/#lang=en&lat=49.075173&lon=25.416377&z=18&m=b&v=8&tag=46520 його висота на рівнем моря 410 метрів (висота місцевості 350 метрів + висота вишки 60 метрів)
За моїми уточненими даними висота місцевості, де встановлений передавач в Микуличині 1 км 111 метрів + висота передавача 67 метрів, тобто передавач встановлений на висоті 1 км 178 метрів над рівнем моря.

Дякую всім за допомогу у вирішенні проблеми

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

Олег Бондаренко писал(а):
Gr_Vetal писал(а):
Это мы понимаем, тут вопрос в другом, там мощность передатчика, которая не будет нормально работать при расстоянии 80 км, там 100% зона не уверенного приёма
Або потужність передавача не 0.1 кВт, або якась аномалія. Але другий варіант відпадає, бо я ловив сигнал не тільки з Тернопільської області, а й можу спокійно його прийняти в Івано-Франківську та й в інших районах області.

Ответить

Вернуться в «Ивано-Франковская область‎»