Телевышка Микуличин

цифровое телевидение в городах и сёлах
ut9ee
Профессионал
Профессионал

Re: НЕТ СИГНАЛА ИЛИ НЕ ВСЕ КАНАЛЫ ПОКАЗЫВАЮТ

Сообщение ut9ee »

Что причина в МХ3, это один процент из ста. Прислушайтесь к нашим советам на форуме.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

На вихідних буду експерементувати, відпишусь...

sergiy1103
Новичок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение sergiy1103 »

ut9ee писал(а):
sergiy1103 писал(а):Я знаю багатьох людей,
Ну я за всіх не знаю, а ви напишіть яка Якість у Вас по цьому мультіплексі і на інших, а потужність всіх мультів одинакова. І напишіть Рівень і Якість і номери працюючих і непрацюючих МХ.
Gr_Vetal писал(а):
sergiy1103 писал(а):Я знаю багатьох людей, в яких МХ 3 на території Івано-Франківської області не приймається. Причому інші МХ ідуть без проблем. (маються на увазі ретранслятори м. Івано-Франківська та с. Микуличин - вони ідуть на одній частоті 554 (31 канал). Так, що це проблема по області, а не в конкретної особи.
Оце дуже цікаво!!! Значить я не один у своїй проблемі, що Вам відомо з даного приводу, звідки Ви є, яка у Вас антена, тюнер, звідки приймаєте сигнал, чи їде у Вас МХ3, які виходи з цієї ситуації...
gelo11 писал(а):
sergiy1103 писал(а):Я знаю багатьох людей, в яких МХ 3 на території Івано-Франківської області не приймається. Причому інші МХ ідуть без проблем. (маються на увазі ретранслятори м. Івано-Франківська та с. Микуличин - вони ідуть на одній частоті 554 (31 канал). Так, що це проблема по області, а не в конкретної особи.
вы на что и откуда ловите,и куда ловите? я вам докажу ,что проблема в неправильной настройке антенн и точки от куда ловить.
Я приймаю сигнал у своєї бабусі (Тернопільська область, Монастириський район) з передавача 0,1 кВт - 85-90 км (Микуличин, Івано-Франківської області, горбиста місцевість). Прийом з 60% якості по Стронг 8500 на МХ-5, на МХ-1 и МХ-2 (45%), погані результати на МХ-3 (сигнал періодично пропадає, на грані зриву - 14-15% якості).
Це все на антенну Funke ABM4595 на висоті 8 метрів. Кабель CommScope RG-11 TRISHIELD(США) по 8 грн. за метр за цінами 2013 року).

Антену також пробував професійну UHF ATV 25/21-40 (ось така mtk.com.ua/catalog/items/367/) та Dipol ATX 91/21-60.

"gelo11, проблеми в неправильній настройці антени і точці прийому немає, оскільrb з передавачів в м.Івано-Франківську (до 25 км), Тернополя, Бучача Тернопільської області, Бережан Тернопільської області в мене 0 % на всіх МХ (оскільки це Прикарпаття і заважають невеликі пагорби висотою 300-400 метрів, які знаходяться в напрямку прийому). А з Микуличина Івано-Франківської області ловить з передавача 0,1 кВт на 85-90 км, бо він встановлений на висоті 1 км 111 метрів (!!!) від рівня моря.

До речі в центрі Івано-Франкіська на восьмому поверсі в мене без проблем приймаються канали як з передавача в м.Івано-Франківську (який знаходиться десь на віддалі 400 метрів від нього), так і з Микуличина. Проте, MX3 (31 канал) з Микуличина не приймається)

Що стосується поганого прийому МХ3 в Івано-Франківській області (31 канал), то в мене друзі мають проблеми по його прийому в с.Студінка Калуського району, в Косівському районі. В знайомого в Богородчанському районі з Микуличина приймаються всі МХ, окрім МХ3. З Івано-Франківська МХ3 йде нормально, але гірше, ніж інші.

Мені здається, що сигнал МХ3 (31 канал) з передавачів в м.Івано-Франківську і Микуличині йде слабшим, ніж інші мультиплекси і це не проблема в антенах.

Для себе я вирішив проблему прийому МХ3 (31 канал) установкою додаткової антени виключно на 31 канал. Funke ABM4595 і вказана антена узгоджуються через TERRA MA024.

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение gelo11 »

sergiy1103, из всего выше написаного сразу могу сказать точно,что высота в 8 метров это мало,поднимите на 11-12 м и будет вам результат,а зачем покупать такой дорогой сумматор ? вообще не вижу смысла ,не всегда дорого это хорошо и нужно.Да к стати антенна у вас активная или вы так ловите на Функе ? как подаёте питание?
Последний раз редактировалось gelo11 10 май 2014, 18:46, всего редактировалось 2 раза.

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

gelo11 писал(а):sergiy1103, из всего выше написаного сразу могу сказать точно,что высота в 8 метров это мало,поднимите на 11-12 м и будет вам результат,а зачем покупать такой дорогой сумматор ? вообще не вижу смысла ,не всегда дорого это хорошо и нужно.Да к стати антенна у вас активная или вы так ловите на Функе ? как подаёте питание?
Антенна активная, питание подается с Terra ma024 (обошелся в 100 грн. на aukro), усилителей поменял с десяток, в том числе и родной от Функе. Поднимал антенну на 15 метров, результат тот же (в направлении приема за 1 км холм высотой где-то под 250 метров). А результата я добился ради спортивного интереса (мне этот МХ 3 не нужен и эфирку я принимаю ради местных каналов и сейчас на Openbox S9 вместе со спутниковым) и применением отдельной антенны.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

sergiy1103 писал(а): Я приймаю сигнал у своєї бабусі (Тернопільська область, Монастириський район) з передавача 0,1 кВт - 85-90 км (Микуличин, Івано-Франківської області, горбиста місцевість). Прийом з 60% якості по Стронг 8500 на МХ-5, на МХ-1 и МХ-2 (45%), погані результати на МХ-3 (сигнал періодично пропадає, на грані зриву - 14-15% якості).
Це все на антенну Funke ABM4595 на висоті 8 метрів. Кабель CommScope RG-11 TRISHIELD(США) по 8 грн. за метр за цінами 2013 року).
Антену також пробував професійну UHF ATV 25/21-40 (ось така mtk.com.ua/catalog/items/367/) та Dipol ATX 91/21-60.
"gelo11, проблеми в неправильній настройці антени і точці прийому немає, оскільrb з передавачів в м.Івано-Франківську (до 25 км), Тернополя, Бучача Тернопільської області, Бережан Тернопільської області в мене 0 % на всіх МХ (оскільки це Прикарпаття і заважають невеликі пагорби висотою 300-400 метрів, які знаходяться в напрямку прийому). А з Микуличина Івано-Франківської області ловить з передавача 0,1 кВт на 85-90 км, бо він встановлений на висоті 1 км 111 метрів (!!!) від рівня моря.
До речі в центрі Івано-Франкіська на восьмому поверсі в мене без проблем приймаються канали як з передавача в м.Івано-Франківську (який знаходиться десь на віддалі 400 метрів від нього), так і з Микуличина. Проте, MX3 (31 канал) з Микуличина не приймається)
Що стосується поганого прийому МХ3 в Івано-Франківській області (31 канал), то в мене друзі мають проблеми по його прийому в с.Студінка Калуського району, в Косівському районі. В знайомого в Богородчанському районі з Микуличина приймаються всі МХ, окрім МХ3. З Івано-Франківська МХ3 йде нормально, але гірше, ніж інші.
Мені здається, що сигнал МХ3 (31 канал) з передавачів в м.Івано-Франківську і Микуличині йде слабшим, ніж інші мультиплекси і це не проблема в антенах.
Для себе я вирішив проблему прийому МХ3 (31 канал) установкою додаткової антени виключно на 31 канал. Funke ABM4595 і вказана антена узгоджуються через TERRA MA024.
У пошуку вирішення проблеми з МХ 3 sergiy1103 великий РЕСПЕКТ і ПОВАГА...
Щодо вирішення проблеми у моїх батьків з сигналом МХ 3 в с. Пістинь, Косівського р-ну, Івано-Франківської обл. з ретранслятора с. Микуличин, Яремчанської м/р то вона також нібито рішилась... Учора я приїхав до батьків і одразу до тюнера та перевіряти якість сигнал на 31 каналі МХ 3, і ось тобі чудо якість є 15-17%. Я відразу поліз крутити антену та накрутив на МХ 3 (31 каналі) 60% :) :) :) , при цьому на двох трансподерах якість по 99%, третьому якість 60% (до крутіння було 92-96%) та четвертьому трансподері МХ 3 - 60%, тобто стали працювати всі чотири трансподери (32 канали) :) . Польську антену, підсилювач, блок живлення, кабель та тюнер не міняв. Думаю у моїх ситуації допомогло звернення Олега Бондаренка до інженерів Т2 та можливо моє звернення на номер 0 800 .. .. .. щодо моєї проблеми з МХ 3, однак інженери з Т2 попри всі обіцянки оператора до мене так і не перетелефонували. Будучи в селі я побачив що в стороні куди направлена антена, а саме перед нею знаходяться три будинки, з них два накриті алюмінієвою бляхою, а третій металочерепицею. Антену повернута лівіше від ретранслятора, думаю можливо приймаю відбитий сигнал... Всім дякую за вирішення моєї проблеми!!!

Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 52 раза

Сообщение Олег Бондаренко »

Думаю, что проблема была именно в этих домах, вы поправили антенну в нужное положение и сигнал улучшился :)

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Олег Бондаренко писал(а):Думаю, что проблема была именно в этих домах, вы поправили антенну в нужное положение и сигнал улучшился :)
На минулих вихідних (з 01.05. по 04.05.) сигналу на МХ 3 не було, а 10.05 сигнал появився 15-17%, коли покрутив антену став 60%, може це інженери трішки "поворожили"... :)
Последний раз редактировалось Gr_Vetal 12 май 2014, 09:44, всего редактировалось 1 раз.

Олег Бондаренко
Администратор

Gr_Vetal писал(а):
Олег Бондаренко писал(а):Думаю, что проблема была именно в этих домах, вы поправили антенну в нужное положение и сигнал улучшился :)
На минулих вихыдних (з 01.05. по 04.05.) сигналу на МХ 3 не було, а 10.05 сигнал появився 15-17%, коли покрутив антену став 60%, може це інженери трішки "поворожили"... :)
Не знаю 8-)

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

Але питання з MX3 в Івано-Франківській області все одно залишається відкритим. Сигнал на ньому слабший, ніж з інших MX (і це притому, що він на одному і тому ж 31 каналі йде в області з трьох передавачів)

Олег Бондаренко
Администратор

А скажите, две вышки находятся одна за другой или в разных направлениях?

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

Різниця між вишкою з м.Івано-Франківська та с.Микуличин 15-25 грудусів, тобто, фактично в одному напрямку

Олег Бондаренко
Администратор

sergiy1103 писал(а):Різниця між вишкою з м.Івано-Франківська та с.Микуличин 15-25 грудусів, тобто, фактично в одному напрямку
Хрянова.... даже незнаю что ответить, попробую пригласить инженера к нам на форум, может что объяснит

sergiy1103
Новичок

Сообщение sergiy1103 »

Додаю скрін із карти, щоб було все зрозуміло. Зверніть яка відстань до передавача 0,1 кВт в с.Микуличин ( 85-90 км) і до передавача 0,5 кВт в м.Івано-Франківську (до 25 км). З передавача в м.Івано-Франківську сигнал 0 на всіх мультиплексах.

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2

Сообщение gelo11 »

Вы сначала почитайте покрытие где ближе,а потом ловите,вот ваш Франковск ,там ловить нечего,и ничё кроме как О и не будет
а вот у вас под носом Бучач с. Пидзамочек 25км 57 59 64 47
вы втупились в ту сторону и всё,посмотрите рядом область покрытие куча :D ,вот одно из них,ловить будет всё! А вы за 90км пытаетесь поймать.....это очень сложно,да и не нужно,если конечно вы не тот человек,который не ищет лёгких путей и решений :jokingly2:
вот ещё Бережаны ул.Залисся, 7 35км 57 32 23 53

Ответить

Вернуться в «Ивано-Франковская область‎»