Ресивер сканирует только 24 канала...

цифровое телевидение в городах и сёлах
linoblack
Знающий
Знающий

Re: Ресивер сканирует только 24 канала...

Сообщение linoblack »

ut9ee писал(а):
Я не знаю что во всех, ну не может такого быть, чтобы на трех каналах уровень был 100%, а на четвертом 0%. Возможно этот канал обще не работает у вас. А если бы ни было синхронности между двумя передатчиками-- качества небыло бы, а тюнер все равно будет принимать эти несущие, но они друг друга искажают, и он не сможет их распознать, чтобы дешифрировать их в видео и аудиосигналы. А индикатор уровня показывает не качество модуляции, а несущую. А несущая несущую никак не анулирует, просто будут стоять две на одной частоте, а погаситься они никак не могут. Может четвертый мультиплекс с какой-то другой вышки, попробовать надо поискать, покрутив антенну.
хотите сказать, что тюнер будет видеть абсолютно любой сигнал достаточной мощности точно сидящий на частоте сканирования и будет показывать его уровень и при этом показывать 0% качества? вы уверены?

нет.

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

ut9ee писал(а): Может четвертый мультиплекс с какой-то другой вышки, попробовать надо поискать, покрутив антенну.
В ІФ всі чотири мульплекси працюють, а от по області з 31 каналом проблеми, ізза накдадання сигналу з ретрансляторів ІФ та Микуличина ( на висоті 1110 м. над рівнем моря)... З с. Дебеславці цей мультиплекс іде без проблем правда на іншій частоті...

sergiy1103
Новичок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение sergiy1103 »

31 навіть в Івано-Франківську йде слабше, ніж 41,42 та 58. Це вже помітно на окраїнах міста, в місцях, де немає прямої видимості на вишку або де також приймається сигнал з Микуличина. А з Микуличина, таке враження, що він йде в 2 рази слабше, ніж канали 35, 39, 49 (точно встановити по області неможливо, звідки поступає сигнал на 31 каналі - з Івано-Франківська чи Микуличина).

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

sergiy1103 писал(а):31 навіть в Івано-Франківську йде слабше, ніж 41,42 та 58. Це вже помітно на окраїнах міста, в місцях, де немає прямої видимості на вишку або де також приймається сигнал з Микуличина.
Можливо сигнал на 31 каналі в ІФ слабший ніж в інших трьох мультиплексах, мені важко сказати оскільки я живу поряд із ретранслятором... А сигнал приймаю на антену у вигляді двоє телескопічних прутиків, яка йшла в комплекті з телевізором...

sergiy1103
Новичок
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение sergiy1103 »

В мене в дома (Івано-Франкывськ, вул. П.Орлика, 8-ий поверх, всі вікна виходять на південь, тобто на Івано-Франківську вишку та пряма видимість на Микуличин) також цього не помітно, оскільки сигнал є як з Івано-Франківська (фактично 100% на 100% на всіх мультиплексах), так з Микуличина (але тільки на каналах 35,39,49, сигнал 60% на 80%). Я точно знаю, що в мене 31 канал іде з Івано-Франківська. Але це, що я писав вище, я помітив в друга по вул. Тополина, 2 (будинок напроти "Кооператора", 3-тій поверх). Коли антена в кімнаті, там сигнал з Микуличина сильніший (80-100%) за сигнал з Івано-Франківська (40-60%), а 31 каналу немає взагалі. Тільки коли антену висунути за вікно і точно спрямувати її на Івано-Франківськ, то аж тоді появляється сигнал на 31 каналі і йде він слабше, ніж сигнал на каналах 41,42, та 58.
Спрямувавши антену на Микуличин, тобто перпендикулярно до Івано-Франківської вишки, можна отримати сигнал 100% на каналах 35,39 та 49, а на каналі 31 - повний 0.
Пробував в тій точці декілька антен, результат схожий. Тобто антени ні причому.
Аналогічна ситуація в багатоповерхівці біля Бистриці в с.Микитинці (немає прямої видимості на Івано-Франківську вишку).

Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Сообщение Gr_Vetal »

Сигнал з г. Велика Рокита с. Микуличин йде дуже далеко... А от з 31 канал в ІФ області і місті повний полтергейст. Я живу та приймаю сигнал Т2 по вул. Чорновола біля роддому, сьомий поверх.

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

linoblack писал(а):
ut9ee писал(а):
Я не знаю что во всех, ну не может такого быть, чтобы на трех каналах уровень был 100%, а на четвертом 0%. Возможно этот канал обще не работает у вас. А если бы ни было синхронности между двумя передатчиками-- качества небыло бы, а тюнер все равно будет принимать эти несущие, но они друг друга искажают, и он не сможет их распознать, чтобы дешифрировать их в видео и аудиосигналы. А индикатор уровня показывает не качество модуляции, а несущую. А несущая несущую никак не анулирует, просто будут стоять две на одной частоте, а погаситься они никак не могут. Может четвертый мультиплекс с какой-то другой вышки, попробовать надо поискать, покрутив антенну.
хотите сказать, что тюнер будет видеть абсолютно любой сигнал достаточной мощности точно сидящий на частоте сканирования и будет показывать его уровень и при этом показывать 0% качества? вы уверены?

Конечно, он сигнал будет видеть, будь это что угодно,какие-то импульсные сигналы или несущая, будь она и не модулирована. Тюнер распознает только то, что он может распознать, а что не распознает, это будет для него как помеха, и это скажется на уровне качества сигнала.
нет.

ut9ee
Профессионал
Профессионал

Сообщение ut9ee »

Gr_Vetal писал(а):
sergiy1103 писал(а): сигнал приймаю на антену у вигляді двоє телескопічних прутиків, яка йшла в комплекті з телевізором...
Що завгодно можете думати, але я не признаю кімнатну антнену, яка приймає не пряму хвилю, з мінімальним рівнем сигналу і якості. Антена буде бачити всі випромінення на цій чачстоті і видавати вам на вхід приймача все що бачить, а не тільки корисний сигнал. Антену потрібно в таких випадках ставити гостронаправлену, з мінімальним кутом елевіації, і дивитись щоб рівень якості завжди був більшим за рівень сигналу, тому що коли буде мінімальна перешкода на частоті мультиплекса, не зможете дивитись всі вісім каналів.
Последний раз редактировалось ut9ee 26 окт 2014, 23:16, всего редактировалось 1 раз.

linoblack
Знающий
Знающий

Сообщение linoblack »

UT9EE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В ТЫСЯЧНЫЙ РАЗ ПРОШУ ВАС - НАУЧИТЕСЬ КВОТИТЬ!!!!!!!!!!!!!! ВЫ ДЕЛАЕТЕ ФОРУМ НЕЧИТАЕМЫМ!!!!!!!!!!!! ОТРЕДАКТИРУЙТЕ ПОЖАЛУЙСТА СВОЕ ПРЕДЫДУЩЕЕ СООБЩЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить

Вернуться в «Ивано-Франковская область‎»