Івано-Франківська область-відсутній 31 мультиплекс

Закрытые темы.
Если необходимо открыть какую-нибудь тему, пишите в личку Администратору
Закрыто
Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Re: Івано-Франківська область-відсутній 31 мультиплекс

Сообщение Gr_Vetal » 07 май 2014, 00:03

ut9ee писал(а): Головне бажання є.
О так, з цим проблем не має... :)

Читай и пиши на форуме без рекламы, регистрируйся или заходи через соцсети!
Gr_Vetal
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Re: Івано-Франківська область-відсутній 31 мультиплекс

Сообщение Gr_Vetal » 11 май 2014, 23:42

Щодо вирішення проблеми у моїх батьків з сигналом МХ 3 в с. Пістинь, Косівського р-ну, Івано-Франківської обл. з ретранслятора с. Микуличин, Яремчанської м/р то вона також нібито рішилась... Учора я приїхав до батьків і одразу до тюнера та перевіряти якість сигнал на 31 каналі МХ 3, і ось тобі чудо якість є 15-17%. Я відразу поліз крутити антену та накрутив на МХ 3 (31 каналі) 60% :) :) :) , при цьому на двох трансподерах якість по 99%, третьому якість 60% (до крутіння було 92-96%) та четвертьому трансподері МХ 3 - 60%, тобто стали працювати всі чотири трансподери (32 канали) :) . Польську антену, підсилювач, блок живлення, кабель та тюнер не міняв. Думаю у моїх ситуації допомогло звернення Олега Бондаренка до інженерів Т2 та можливо моє звернення на номер 0 800 .. .. .. щодо моєї проблеми з МХ 3, однак інженери з Т2 попри всі обіцянки оператора до мене так і не перетелефонували. Будучи в селі я побачив що в стороні куди направлена антена, а саме перед нею знаходяться три будинки, з них два накриті алюмінієвою бляхою, а третій металочерепицею. Антену повернута лівіше від ретранслятора, думаю можливо приймаю відбитий сигнал... Всім дякую за вирішення моєї проблеми!!!

Закрыто

Вернуться в «АРХИВ»