Выбор тюнера + USB

решение проблем связанных с цифровым тв
Ответить
plyrvt
Знающий
Знающий
Благодарил (а): 3 раза

Re: Выбор тюнера + USB

Сообщение plyrvt » 13 май 2018, 09:49

1985ad писал(а):
13 май 2018, 00:22
Sefirot писал(а):
11 май 2018, 19:53
В Стронге 8501 вот такой шнур:

AC3 он поддерживает.
Относительно настроек соотношения сторон я вам писал. Нужно просто разобраться :)
Очень странно. Вот, вроде как, официальный сайт:
https://www.strong.tv/ua/products/terre ... #gallery-2
вставляется в дырку с надписью AV

Sefirot
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 8 раз

Сообщение Sefirot » 13 май 2018, 11:01

Модель була недешева, а на даний час уже знята з виробництва. Дивно, але в інтернет-магазині Фокстроту два місяці тому її розпродавали усього за 200 з чимось гривень.
Сам ресивер досить непоганий. Мінус – це кабель досить низької якості. І, як я уже раніше писав, в пульті на непокриті лаком точки плати краплями нанесена клейка речовина, яка викликає корозію, що прискорює час експлуатації останнього.

Читай и пиши на форуме без рекламы, регистрируйся или заходи через соцсети!
1985ad

Сообщение 1985ad » 14 май 2018, 13:53

plyrvt писал(а):
13 май 2018, 09:49
вставляется в дырку с надписью AV
А-а, понял.

Sefirot писал(а):
13 май 2018, 11:01
Модель була недешева, а на даний час уже знята з виробництва. Дивно, але в інтернет-магазині Фокстроту два місяці тому її розпродавали усього за 200 з чимось гривень.
Сам ресивер досить непоганий. Мінус – це кабель досить низької якості. І, як я уже раніше писав, в пульті на непокриті лаком точки плати краплями нанесена клейка речовина, яка викликає корозію, що прискорює час експлуатації останнього.
О, чого це ми раптом перейшли на державну мову? :)

Я тут знайшов спеціалізований магазин, там мені показали тюнер Tiger. Чи такий самий, як я вже випробовував, чи може просто дуже схожий (номер моделі не запам'ятав). Продавець довго намагався стиснути моє відео, та врешті це йому вдалося! Тож я взяв собі цього тигра і в цілому він справив на мене хороше враження. З функціональної точки зору в частині програвання відео з флешки. Можливо й у Стронга є ті самі функції, а от у WinQuest’а багатьох немає. Заплатив я 325 грн. В принципі, думаю взяти ще один такий самий. Про якість кабеля нічого сказати не можу, кабель як кабель, як на мене. Пульт також не розбирав, бо воно мені теж ні про що не скаже.

Читай и пиши на форуме без рекламы, регистрируйся или заходи через соцсети!
Ответить

Вернуться в «Вопросы-Ответы»