компонентний вихід у Strong 8500

Ответить
DrWert
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 11 июл 2017, 16:10

компонентний вихід у Strong 8500

Сообщение DrWert » 11 июл 2017, 17:13

Маю у користуванні два "безкоштовних" тюнери Strong 8500 та декілька кінескопних телевізорів у гарному стані, які рано списувати на смітник. Вхід HDMI, зрозуміло, у таких телевізорів відсутній, тому єдиний сосіб підключення - через CVBS, що, на мою думку, є технічним непорозумінням та збоченням, оскільки цей інтерфейс не здатний розкрити повної якості зображення, а існує лише для зручності підключення та для невибагливих користувачів, котрих більшість.
Із сервісного керівництва
http://archive.espec.ws/section994/file29397.html
та при огляді плати виявилось, що у тюнері таки передбачений компонентний вихід, причому як RGB, так і YCrCb. Чи можливо "примусити" даний тюнер працювати у режимі компонентного виходу шляхом, скажімо, перепрошивки, коригування сервісного меню (якщо таке існує в природі), подачі відповідних службових сигналів тощо. Причому більше цікавить варіант з YCrCb, оскільки саме такий наявний у телевізорі. Установка роз'єму та впайка відсутніх елементів - не проблема.
Перехідники типу HDMI -> RGB прохання не пропонувати з причини їх поки що невиправданої ціни та сумнівної якості, цікавить варіант виводу "компонента" саме з процесора тюнера. Пропозиції викинути "мотлох" та купити "нормальний телевізор LCD" також вважаю недоречними.


Аватара пользователя
plyrvt
Знающий
Знающий
Сообщения: 713
Зарегистрирован: 10 дек 2016, 16:20
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: компонентний вихід у Strong 8500

Сообщение plyrvt » 06 окт 2017, 08:49

Перехідники типу HDMI -> RGB прохання не пропонувати з причини їх поки що невиправданої ціни та сумнівної якості
брав по 90 грн (без аудіо), політ стабільний
але не з усіма тюнерами стартує, в деяких монітор виводить "непідтримувана частота". по якій логіці ця штуковина вибирає частоту розгортки незрозуміло.
Ответить

Вернуться в «Strong SRT 8500»