компонентний вихід у Strong 8500

решение проблем связанных с цифровым тв
2 сообщения Страница 1 из 1
DrWert
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 11 июл 2017, 16:10


Маю у користуванні два "безкоштовних" тюнери Strong 8500 та декілька кінескопних телевізорів у гарному стані, які рано списувати на смітник. Вхід HDMI, зрозуміло, у таких телевізорів відсутній, тому єдиний сосіб підключення - через CVBS, що, на мою думку, є технічним непорозумінням та збоченням, оскільки цей інтерфейс не здатний розкрити повної якості зображення, а існує лише для зручності підключення та для невибагливих користувачів, котрих більшість.
Із сервісного керівництва
http://archive.espec.ws/section994/file29397.html
та при огляді плати виявилось, що у тюнері таки передбачений компонентний вихід, причому як RGB, так і YCrCb. Чи можливо "примусити" даний тюнер працювати у режимі компонентного виходу шляхом, скажімо, перепрошивки, коригування сервісного меню (якщо таке існує в природі), подачі відповідних службових сигналів тощо. Причому більше цікавить варіант з YCrCb, оскільки саме такий наявний у телевізорі. Установка роз'єму та впайка відсутніх елементів - не проблема.
Перехідники типу HDMI -> RGB прохання не пропонувати з причини їх поки що невиправданої ціни та сумнівної якості, цікавить варіант виводу "компонента" саме з процесора тюнера. Пропозиції викинути "мотлох" та купити "нормальний телевізор LCD" також вважаю недоречними.
plyrvt
Знающий
Знающий
Сообщений: 611
Зарегистрирован: 10 дек 2016, 16:20
Поблагодарили: 6 раз


Перехідники типу HDMI -> RGB прохання не пропонувати з причини їх поки що невиправданої ціни та сумнівної якості
брав по 90 грн (без аудіо), політ стабільний
але не з усіма тюнерами стартує, в деяких монітор виводить "непідтримувана частота". по якій логіці ця штуковина вибирає частоту розгортки незрозуміло.
2 сообщения Страница 1 из 1
Вернуться в «Вопросы-Ответы»