Romsat TR-2017HD

Ответить
andriy
Новичок
Благодарил (а): 2 раза

Re: Romsat TR-2017HD

Сообщение andriy » 05 май 2018, 23:18

Якщо мене не розуміють російською, напишу на українській мові. Допоможіть будь-ласка! Купив цей злощасний тюнер від Ромсат батькам пенсіонерам на заміну кабельному, так як оплата за кабельне телебачення постійно зростала. І виявляється, що я купив якийсь непотріб, інакшого слова не можу підібрати. Досить того що картинка при переключенні каналів гальмує, яку обіцяли виправити в прошивці, так ще добавились проблеми, що описав вище. Вечером взагалі перестав включатись. Це добре, що вони ще не встигли виключити кабельне, а то сиділи би взагалі без телевізора.
P.S. Трімакс на роботі ( прошу сприймати це не як рекламу) працює 7 років!!!

Зарегистрируйся и читай форум без рекламы! Вход через Соцсети занимает 5 секунд.
Sefirot
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 7 раз

Сообщение Sefirot » 06 май 2018, 08:17

Якщо ще є гарантія, то звертайтеся в сервіс. Чомусь найбільше негативних відгуків, які доводилося читати про цифрові ресивери, стосувалися саме Ромсатів.
Зарегистрируйся и читай форум без рекламы! Вход через Соцсети занимает 5 секунд.
andriy
Новичок

Сообщение andriy » 06 май 2018, 10:31

Куплений був на радіоринку у Львові минулого року в червні. Гарантія на нього я так зрозумів 1 рік? Звертатись безпосередньо до продавця, чи самому шукати сервісний центр? Гарантійний талон не заповнений, тільки є папірець з номером павільйону , датою продажу і підписом продавця.
Олег Бондаренко
Администратор
Благодарил (а): 16 раз

Сообщение Олег Бондаренко » 06 май 2018, 19:50

andriy писал(а):
05 май 2018, 17:30
Вчера с тюнером начались проблемы. На информационном табло яркость цифр начала меняться, периодически помигивая, потом на некоторое время вообще пропала, потом появилась. Сегодня к этому добавились еще периодическое выскакивание на телевизоре то меню, то выбор канала, то громкости. И на пульт и на кнопки на панели тюнера реакция через раз. Что посоветуете?
В сервис, или можете попробовать перепрошить.
Прошивки на него есть.
Самовольное размещение рекламы - бан и удаление всей рекламы и аккаунта.
Нужна помощь по настройке Т2? Пиши вопрос на форуме.

Регистрация занимает 2 минуты, ответ на вопрос в скобках.
Олег Бондаренко
Администратор

Сообщение Олег Бондаренко » 06 май 2018, 19:52

andriy писал(а):
06 май 2018, 10:31
Куплений був на радіоринку у Львові минулого року в червні. Гарантія на нього я так зрозумів 1 рік? Звертатись безпосередньо до продавця, чи самому шукати сервісний центр? Гарантійний талон не заповнений, тільки є папірець з номером павільйону , датою продажу і підписом продавця.
В инструкции на последней странице есть номера телефонов сервисного центра, можете позвонить спросить. Ещё как вариант советую посетить форум Ромсат.
f.romsat.ua

Sefirot
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 7 раз

Сообщение Sefirot » 06 май 2018, 21:01

Гіпотетично проблем з гарантійним обслуговуванням не повинно бути. Хіба що при незаповненому гарантійному талоні сервісний центр може обраховувати гарантійний термін виходячи зі вказаної на ресивері дати виробництва. В такому разі варто звернутися до продавця, щоб проставив дату продажу. Однак сучасне вітчизняне законодавство не зобов’язує усіх "спекулянтів" мати мокру печатку.
Можна перепрошити самому. Але у разі неефективності, в такому випадку вам можуть відмовити в гарантійному обслуговуванні. Такі національні особливості вітчизняного "бізнесу".
andriy
Новичок

Сообщение andriy » 07 май 2018, 13:54

Sefirot писал(а):
06 май 2018, 21:01
Можна перепрошити самому. Але у разі неефективності, в такому випадку вам можуть відмовити в гарантійному обслуговуванні. Такі національні особливості вітчизняного "бізнесу".
От тому я і не хочу пробувати перепрошивати сам, щоб не відмовили в гарантійному обслуговуванні.
Viktoriys

Сообщение Viktoriys » 21 май 2018, 11:29

Олег Бондаренко писал(а):
20 июл 2017, 15:46
andriy писал(а):Почему при оключении от сети сбивается сортировка каналов, которую я делаю под себя?
При каких действиях это происходит, опишите более детальнее.
Тоже сбились каналы. На даче была гроза, отрубилось электричество. На след день бабуля врубила телик/приставку, а каналы сбились до дефолта. Это технически нельзя пофиксить, чтоб сортировка каналов сохранялась? Или поможет перепрошивка? П.с. Антенна Ромсатовская, 46 каналов.
Олег Бондаренко
Администратор

Сообщение Олег Бондаренко » 22 май 2018, 13:52

Нет, так задумано в сети оператора.

andriy
Новичок

Сообщение andriy » 24 май 2018, 14:06

Олег Бондаренко писал(а):
22 май 2018, 13:52
Нет, так задумано в сети оператора.
Обменял я свой ромсат на тюнер другой фирмы по гарантии. Каналы при отключении электричества не сбиваются, заторможенности картинки нет.
Viktoriys

Сообщение Viktoriys » 25 май 2018, 09:25

andriy писал(а):
24 май 2018, 14:06
Обменял я свой ромсат на тюнер другой фирмы по гарантии. Каналы при отключении электричества не сбиваются, заторможенности картинки нет.
Шо за модель?
andriy
Новичок

Сообщение andriy » 26 май 2018, 10:42

Viktoriys писал(а):
25 май 2018, 09:25
Шо за модель?
Q-148
Ответить

Вернуться в «Romsat T2»