Быстрый поиск
Форумы: Темы:

Nadajniki Polski/Польські передавачі/Польские передатчики

Обсуждаем вопросы связанные с приёмом телевизионного
сигнала на территории Польши и граничащих с Польшей странах.
Sefirot
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 33 раза

Re: Nadajniki Polski/Польські передавачі/Польские передатчики

Непрочитанное сообщение Sefirot » 12 мар 2016, 20:40

anatolli1966, як Ваші справи з прийомом польської телевізії?

anatolli1966
Форумчанин
Форумчанин
Благодарил (а): 20 раз

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 13 мар 2016, 08:54

Антена дивно себе поводить, після кожного знімання, експерименту чи корекції по різному проходять МХ-си. То прекрасно проходить 2 МХ а 1 і 3 на грані зриву, або як зараз 1 МХ проходить круглодобово а 2 та 3 МХ на грані, і таке після кожного опускання антени тільки в різній конфігурації МХ-сів. Потепліє та підсохне дах, підніму її ще на метр, укорочу кабель на пару метрів і поставлю SWA-1 чисто для експерименту чи буде аналог гасити цей предпідсилювач та чи брати підсилювач LNA-101. Коли вже почнуть відключати західні та прикордонні області? Про результат повідомлю.

Sefirot
Профессионал
Профессионал

Непрочитанное сообщение Sefirot » 13 мар 2016, 13:10

З попередніх ваших повідомлень бачу, що з симетризатором був більш-менш задовільний результат. Без підсилювача сигнал, хоч і слабкий, зате може бути стабільнішим. З власних скромних експериментів поки що бачу, що підсилювачі лише шкодять в умовах прийому слабких сигналів. Не пробували знайти антені інше місце? Або прикріпити десь нижче?

anatolli1966
Форумчанин
Форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 13 мар 2016, 14:18

Я б не проти походити по даху, пошукати ліпше місце, но є одне но, я прикріпив мачту до траверси радіоточки яка давно не фунциклірує і це єдине місце де можна це зробити не роздратувавши мешканців верхніх поверхів яким восени тільки-но відремонтували дах, який постійно протікав і тепер кожен контролює свою територію даху над своєю квартирою, і не дай Боже хтось щось посміє поставити без їхнього відому і дозволу, може побачити свою антену чи тарілку на землі понівечену ударом об поверхню. Так що простору для маневру в мене нема, ледво розтяжки натягнув, з невеликим конфліктом. Що до висоти підвісу, вже куда нижче 4 м. як раз щоб вандали не дістали, повішу нижче, прилізе, зріже, здасть на 3 коп. алюмінія, а антена не з дешевих, все таки 650 грн. вбухав, а на дах вільний доступ. Попробую підняти ще на метр і за одно попробую SWA-1. Якщо возбудить аналог його то буду чекати на повне відключення аналогу у Львові.

ut9ee
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 73 раза

Непрочитанное сообщение ut9ee » 13 мар 2016, 18:43

А ніяк на балконі поставити антену, а бо з вікна якось? Я радіоаматор так-що знаю, як це на дахові ставити антени! Всі шишки сипляться і скандали на голову. Докажи дилетантові, що твої антени не мають ніякого відношення до їхніх проблем. 73!!!

anatolli1966
Форумчанин
Форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 13 мар 2016, 19:01

В мене 10-ка діполем натянута в кімнаті з кута до кута. Гості приходять з гачків знімаю скручую, ховаю. Про 160 та 80 навіть не мрію. Живу на другому поверсі вікнами на схід, ніяк на захід не направиш.

Sefirot
Профессионал
Профессионал

Непрочитанное сообщение Sefirot » 13 мар 2016, 21:08

Можна ради цікавості спробувати подати на підсилюч слабку напругу зі слабким струмом. Якось порівнював дальній прийом цифри з 2-ма блоками живлення. Зі стандартним (12 В і 100 мА) ресивер показує 97% потужності сигналу та 0% якості. Зі старим радянським (на 9 В і 50 мА) ресивер показує 30% сигналу і 30% якості.

anatolli1966
Форумчанин
Форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 13 мар 2016, 21:38

Ну, якщо вдасться десь знайти старий радянський БЖ то попробувати можна, хотя, скорше всього тут причина в різниці напруг. У мене є євроскаївский БЖ з регуліруємою подачею напруги (2 - 12 в. 100 мА.) скористаюсь пока ним.

Sefirot
Профессионал
Профессионал

Непрочитанное сообщение Sefirot » 13 мар 2016, 21:44

Я думаю, що причина не так в напрузі, як у силі струму.

alexander_k62
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 52 раза

Непрочитанное сообщение alexander_k62 » 14 мар 2016, 10:45

На "польку" продаються блоки живлення з регулятором струму (напруги). Заміряв 0-15 вольт.

ut9ee
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 73 раза

Непрочитанное сообщение ut9ee » 14 мар 2016, 13:13

Если категория позволяет, поставь на 40 метров треугольник. Он много места не займет. Ну КСВ больше будет чем на сорока метрах, но все равно приемлемый. А будет работать и на 20 и на 15 метров. 75-Омным кабелем запитай, он хорошо согласуется для твоей высоты с антенной. А по поводу тока, что пишут на БП 100 или 50 мА, это ток который он может выдать. Если усилитель берет 50мА, то пусть будет БП у тебя и 1000 Ампер, то усилитель антенный больше ,чем он может взять, он не возьмет. Главное чтобы ток который берет потребитель. был не больше тока. который может выдать БП. Ампераж БП-- это тот максимальный ток, который он может выдать. Вот так. Удачи и добра. Best 73!!!

anatolli1966
Форумчанин
Форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 14 мар 2016, 18:38

ut9ee писал(а):А по поводу тока, что пишут на БП 100 или 50 мА, это ток который он может выдать. Если усилитель берет 50мА, то пусть будет БП у тебя и 1000 Ампер, то усилитель антенный больше ,чем он может взять, он не возьмет. Главное чтобы ток который берет потребитель. был не больше тока. который может выдать БП. Ампераж БП-- это тот максимальный ток, который он может выдать. Вот так. Удачи и добра. Best 73!!!

Що по токах то мені зрозуміло. А що буде якщо підсилювач наприклад 12в. 80мА. а подати 9в. 50мА.? Зрозуміло, що корпус нагріється. А сам підсилювач з його транзисторами ввійдуть в робочий режим? Чи це залежить від характеристик самих транзисторів?

gevel12
Т2 Форумчанин
Т2 Форумчанин
Благодарил (а): 1 раз

Непрочитанное сообщение gevel12 » 14 мар 2016, 18:55

Sefirot писал(а):...... Якось порівнював дальній прийом цифри з 2-ма блоками живлення. Зі стандартним (12 В і 100 мА) ресивер показує 97% потужності сигналу та 0% якості. Зі старим радянським (на 9 В і 50 мА) ресивер показує 30% сигналу і 30% якості.

Sefirot писал(а):Я думаю, що причина не так в напрузі, як у силі струму.

похоже при 12в ваш усилитель самовозбуждается или перегружается входным сигналом,а приего усиление уменьшается,самовозбуд пропадает и получаем 30/30 качества- мощности :flag_of_truce: так что тут больше имеет значение напряжения питания :grabli: вообще я бы в советском блоке питания заменил сразу конденсатор электролитический после диодного моста на импортный микрофарад на 470-1000 :cc: да и в стандартном тоже,только там имеет значение размер,но 220-470х25в обычно помещается :playboy:
в советском конденсатор теряет емкость от времени ,а стандартом от перегрева,потому как стоит возле транса,который нехило греется :scare3:

Sefirot
Профессионал
Профессионал

Непрочитанное сообщение Sefirot » 14 мар 2016, 20:15

alexander_k62 писал(а):На "польку" продаються блоки живлення з регулятором струму (напруги). Заміряв 0-15 вольт.

По амперах в яких межах він регулюється?
ut9ee писал(а):Если усилитель берет 50мА, то пусть будет БП у тебя и 1000 Ампер, то усилитель антенный больше ,чем он может взять, он не возьмет. Главное чтобы ток который берет потребитель. был не больше тока. который может выдать БП. Ампераж БП-- это тот максимальный ток, который он может выдать. Вот так.

Маю на уважі, якщо подати чуть менше міліампер, аніж зазначено в робочих характеристиках. Десь читав, що 50 мА – це трохи менше робочих характеристик цього підсилювача.
gevel12 писал(а):похоже при 12в ваш усилитель самовозбуждается или перегружается входным сигналом,а приего усиление уменьшается,самовозбуд пропадает и получаем 30/30 качества- мощности

Підсилювач PAE-65TS. Це якісний підсилювач, він практично не самозбуджується. Його робочий діапазон 10-15 В. При 12 В він не збуджується. Мультиплекси з місцевих передавачів з ним мають 100/100 по рівню і якості. Просто радянський блок
Изображение
дає чуть менше вольт і чуть менше ампер, ніж потрібно підсилювачу. Аналог в такому випадку працює гірше, а цифра – краще.

Я нічого не доказую. Це просто констатація фактів з власних спостережень. А висновки нехай кожен робить свої.

gevel12
Т2 Форумчанин
Т2 Форумчанин
Благодарил (а): 1 раз

Непрочитанное сообщение gevel12 » 14 мар 2016, 20:39

Sefirot писал(а):.....Підсилювач PAE-65TS. Це якісний підсилювач, він практично не самозбуджується. Його робочий діапазон 10-15 В. При 12 В він не збуджується. Мультиплекси з місцевих передавачів з ним мають 100/100 по рівню і якості. Просто радянський блок дає чуть менше вольт і чуть менше ампер, ніж потрібно підсилювачу. Аналог в такому випадку працює гірше, а цифра – краще.
Я нічого не доказую. Це просто констатація фактів з власних спостережень. А висновки нехай кожен робить свої.

97% потужності сигналу та 0% якості
это первый признак или возбуда или перегрузки усилителя входным сигналом(скорее всего месным передатчиком) :?: идеальный вариант-усилитель с полосовым фильтром на входе на нужный канал,да ещё желательно и малошумящий :scare:
если блок питания имеет меньший рабочий ток то выходное напряжение просядет ещё ниже 9в :evil:

Вернуться в «ЦИФРОВОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ В ПОЛЬШЕ»