Быстрый поиск
Форумы: Темы:

Nadajniki Polski/Польські передавачі/Польские передатчики

Обсуждаем вопросы связанные с приёмом телевизионного
сигнала на территории Польши и граничащих с Польшей странах.
Нэцкэ
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 54 раза

Re: Nadajniki Polski/Польські передавачі/Польские передатчик

Непрочитанное сообщение Нэцкэ » 18 янв 2015, 19:06

простите .. то чтотакое DAB :shock:

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин
Благодарил (а): 20 раз

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 19 янв 2015, 10:07

Нэцкэ писал(а):простите .. то чтотакое DAB :shock:

Изображение
Digital Audio Broadcasting ( DAB ) є цифрове радіо технологія для мовлення радіостанцій , що використовуються в декількох країнах Європи та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Стандарт DAB був початий в Європейському дослідницькому проекті в 1980 році. [ 1 ] Норвезька радіомовна корпорація (НРК) запустила найперший канал DAB у світі 1 червня 1995 ( NRK Klassisk ), [ 2 ] і BBC і SR запустила свій перший DAB цифрове мовлення радіо у вересні 1995 року DAB приймачі були доступні в багатьох країнах з кінця 1990-х років. DAB може запропонувати кілька програм радіо за певний спектр, ніж аналоговий FM -радіо. DAB є більш надійною зв'язку з шумом і багатопроменевого завмирання для мобільного прослуховування [ правити ] , так як якість прийому DAB спочатку швидко деградує, коли рівень сигналу падає нижче критичного порога, в той час як FM якість прийому погіршується повільно, зі зменшенням сигналу.http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Audio_Broadcasting

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 04 апр 2015, 15:13

Олег Бондаренко писал(а):
anatolli1966 писал(а):
Олег Бондаренко писал(а):Я вам скажу так - надо защелкивать крепление, я чтоб разобрать Функе - беру отвертку и выпихиваю с трудом директора. Так что есть подозрение, что не до конца прижимают к основанию антенны защелки.

Не спорю, нову антену в теплому приміщенні напевно важко розбирати, но 2 - 3 роки експлуатації антени в різних кліматичних та екологічних умовах дають про себе знати. Все таке, що би Ви не говорили, пластмасова защіпка не самий надійний спосіб кріплення елементів, тим більше у морозну погоду, коли будь-яка пластмаса становиться надто хрупкою, елементи не відпадають, а просто відламуються від вітру або птахів.

Не спорю, а можете скинуть фотки? Очень интересно.

Изображение

Решта уцілілих елементів жовтого кольору, явно "Функе".

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 23 раза

Непрочитанное сообщение gelo11 » 04 апр 2015, 19:03

Может быть.....только как понять это на черно-белом фото :jokingly2: :lol: ,вы то это видели глазами ,но лично я верю,что туда не ставят супер пластиковые детали,а алюминий от ворон надёжнее :jokingly2: ;)

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 04 апр 2015, 21:47

Це я, сьогодні у Львові, особисто знімав на 8 Мпікс. камеру смартфону "Моторола" в максимальному зумі. Можете повірити мені на слово.

Последний раз редактировалось anatolli1966 05 апр 2015, 19:00, всего редактировалось 1 раз.

gelo11
Герой Форума Т2
Герой Форума Т2
Благодарил (а): 23 раза

Непрочитанное сообщение gelo11 » 05 апр 2015, 16:43

anatolli1966 писал(а):Це я, сьогодні у Львові, особисто знімав на 8 Мпікс. камеру смартфону "Моторола" в максимальному зумі. Пожете повірити мені на слово.

Да я шучу,конечно верю,визуально же видно сходство,просто на форуме фото выглядит черно-белым ,наверное из-за погоды.
Я тоже не доверяю этим пластиковым деталям,да ещё и за такие деньги,можно и надёжнее сделать было.

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 06 апр 2015, 19:22

Чіткий калькулятор для підрахунку ERP.
http://www.solusysconsulting.com/erp-system-loss/
http://www.csgnetwork.com/antennaecalc.html

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Re: Nadajniki Polski/Польські передавачі/Польские передатчики

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 24 окт 2015, 19:51

Вирішив впритул занятись прийманням польского телебачення у себе в дома. Пішов на радіобазар та прикупив антену типу "АТХ - 91" но польского виробництва на упакоці назва "ATV 21-60/25" ціна 650 грн, 40 м. кабеля Фінмарк 690 по 5,50 за м. В понеділок зварю на роботі мачту хотя би 3 м. висотою, і буду пробувати.

Последний раз редактировалось anatolli1966 15 ноя 2015, 10:14, всего редактировалось 1 раз.

ut9ee
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 76 раз

Непрочитанное сообщение ut9ee » 25 окт 2015, 20:10

Три метри то низько. Великий вплив буде сторонніх предметів на волновий опір антени. І вона не буде узгоджуватись з кабелем. Та і на якість сигналу висота буде сказуваться. Хоч метрів на 6 мінімум потрібно підняти антену від землі. Я написав а потім подумав, може антена на балконі або на криші будинку стоятиме, тоді і трьох метрів вистачить. Успіхів!!!

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 26 окт 2015, 18:55

Так, дійсно, антену буду встановлювати на даху 5-ти поверхового будинку. І думаю трьох метрів вистачить. Дякую за пораду.

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 20 ноя 2015, 00:10

Ну ось і встановив я в суботу 14 листопада свою "ATV 21-60/25" на дах 5-ти поверхового будинку на 3,6 м. мачту, з платою узгодження 300/75. Великого чуда не сталося, антена працює так як я і припускав. STRONG 8500 на приймання з даної антени виявився тупим, взагалі не прописує ні одного з "3" МХів. Підключив до плазми LG 42LN541V яка мене приємно здивувала, вона практично витягує зображення з "0" якістю і мінімальною потужністю як на 36 твк. 50 і 53 твк. проходить значно краще що зумовлено частотною характеристикою даної антени в якої максимальне підсилення розраховане на верхню ділянку діапазона, в світлу пору доби сигнал дещо погіршується 36 твк. може пропасти повністю. На Пшемисль, Соліну, Лежайск я навіть не пробував з декількох причин. 1). В Пшемислі передавач знаходиться до мене на відстані (89 км.) рівній від Тарнаватки з якої я приймаю з потужністю передавача 50 кВт.ERP. В Пшемислі потужність 20 кВт.ERP. 2). Передавальна антена в Пшемислі направленої дії яка випромінює сигнал на захід і ніяк не в нашу сторону. 3). У Лежайску працює синхронний передавач на частотах передавача у Пшемислі з потужністю 100 кВт.ERP на відстані 122 км. 4). Передавач у Соліні також знаходиться на значній відстані (120 км.) з потужнічтю 20 кВт.ERP. Так що без підсилювача навіть не пробую. В цю суботу піду на радіоринок та куплу якийсь із LNA, тільки не можу визначитись який із них LNA 101- 15 dВ, LNA 169 - 24 dВ, LNA 177 - 30 dВ. Попробую домовитись з продавцем щоби брати на пробу і який мене не влаштує я поверну.
Изображение
Изображение
Изображение

Последний раз редактировалось anatolli1966 21 ноя 2015, 11:58, всего редактировалось 1 раз.

ut9ee
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 76 раз

Непрочитанное сообщение ut9ee » 20 ноя 2015, 20:07

А кабель довгий? Краще взяти з більшим підсиленням для проби спочатку. Тільки блоком живлення небагато напруги подавати. Він більш лінійно працюватиме. А для такої відстані бажано щоб і підсилення самої антени було великим. Можна спробувати антенні решітки, за них пишеться . Я не хочу повторюватись за підсилювачі, на форумі дуже багато інформації за це. Вони також не панацея. Успіхів! P.S. Відпишись будь ласка, що вийшло. 73!!!

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 21 ноя 2015, 11:53

Кабель якісний, новий, Фінмарк 690 приблизно використав 34 м. Взяв учора підсилювач LNA-177 спочатку підключив до Стронга 8500 подав живлення 5 в. результат - потужність сигналу 100% якість 0%, кінцевий результат також 0. Но ще такий нюанс, на даху антена стоїть під кутом 90* до львівської телевежі яка знаходиться в прямій видимості на відстані 4 км. яка випромінює в аналогу 25 кВт. Є підозра що перешкоди йдуть від неї і підсилювач просто захльобується. Потім підключив до LG через регуліруємий БЖ плавно піднімаючи та понижуючи напругу, також ніякого результату. Опустив антену зняв підсилювач та поставив назад плату узгодженння. Піду поміняю на щось менш потужніше, наприклад на LNA 101. В суботу свято, на дах не піду, аж на слідуючу суботу буду експериментувати дальше. Підсилення даної антени досить потужне, скину фото. За антенні решітки де пишеться?
Изображение

Sefirot
Профессионал
Профессионал
Благодарил (а): 47 раз

Непрочитанное сообщение Sefirot » 21 ноя 2015, 16:42

А ви не пробували приймати польську телевізію на антену зі значно меншим пасивним підсилення? В умовах міста помітив на кількох видах антен, що зі збільшенням підсилення (не лише активного, а й пасивного) чомусь дуже падають показники цифрового сигналу. А от на аналозі усе навпаки. Напевно, цьому повинно бути якесь пояснення. Але факт залишається фактом - на слабшу пасивну антену у певних умовах можна отримати значно сильніший і стабільніший цифровий сигнал, аніж на сильнішу. Можливо у вас причина в іншому.

anatolli1966
Уважаемый форумчанин
Уважаемый форумчанин

Непрочитанное сообщение anatolli1966 » 21 ноя 2015, 17:31

В принципі можна попробувати, антена складається з трьох частин, відкрутити носову частину це мінус п*ять директорів та дальше можна знімати по директору і дивитись на результат, но, це коли потепліє.Cьогодні поїхав на радіоринок та віддав LNA 177 змушений був забрати назад гроші бо на заміну нічого менш потужного не знайшли. Всілякі 9999, 7777 навалом, то що розходиться як гарячі пиріжки. Пропонували "бочонки" - 25 дБ, підсилювачі в антенне гніздо, но нічого підходящого по діапазону (21-69) не було. Підсилювачі з 1 - 69 не підходять по метрах йде завада. Запропонували підсилювач 9999999 на вигляд маленький та малопотужний, на ньому ніякий даних ні по діапазонах, ні по підсиленню - не ризикнув брати. Мені потрібно трошки підняти потужність сигналу, може навіть компенсувати довжину кабеля.

Вернуться в «ЦИФРОВОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ В ПОЛЬШЕ»